Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hasmenes terhessegi...

Lehet hasmenes terhessegi tunet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
sziasztok! biztos unjatok es erez meg egy ilyesfele kerdes van... de van mar egy fiam nala semmi tunetem nem volt. most mar 5honapja probalkozunk a parommal a kisteson. szoval szept.9en jott meg (mindig 28napos a ciklusom pontosan, de most ovu tesztet is hasznaltam) 23.an volt az ovulaciom es szombat ota megy a hasam... es akkor reggel megis szedultem hanyingerem volt. semmi mas tunetem nincs...talan ezsem az de hatha... vagy tudtok valami virusrol? sosem szokott menni a hasam ezert furcsa. koszi a valaszokat

2017. okt. 2. 15:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nagyon drukkolok! Mikor tesztelsz?
2017. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia 1 es vagyok. Miújság nálatok? Nekem 2 napja fent van a hőm. Sokszor szédelgek. Tegnap meg egész nap aludtam volna....mikor tesztelsz majd? Én úgy döntöttem meg várom a nem kell meg jönnie napját...ha kibírom :-/ írj majd!
2017. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok! :) Én nekem is késik.Csináltam tesztet de negatív volt.Tüneteim vannak.Kemèny a cicim/fáj,2-szer hánytam.Hányingerem is van.Szédülök.Vírus az van mert a családba volt akinek ment a hasa és hányingere is volt de ő fèrfi.Veletek mi újság?
2017. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
megvarom a szombatot... de hasmenes elmult csak hanyinger es hasszurka van.. 😩 nalatok?
2017. okt. 5. 08:29
 15/26 A kérdező kommentje:
sziasztok. teljesen elkeseredtem, hogy irtak van valami virus... talan azon megyunk at... 😩🤦🏽
2017. okt. 5. 16:03
 16/26 anonim ***** válasza:

Múlthéten én is beleestem ebbe a vírusba. Viszont sztem meg lehet különböztetni. Úgy ment a hasam, mintha víz folyt volna, és iszonyatos gyomorgörcs társult mellé. Plusz hánytam is kétszer.

Amikor beágyazódáskor ment a hasam akkor nem volt gyomorgörcs és nem "folyt",csak enyhe hasmenés volt pár napig. Tudtam enni inni, nem jött egyből ki. A vírusnál se enni, se inni, mert egyből átcsapott...

2017. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#8,11 voltam.
2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
jogos... mondjuk ezalapjan nem a virusos hasmenesek koze tennem az enyemet... es inkabb csak kis hasszurkalasok voltak
2017. okt. 5. 20:19
 19/26 A kérdező kommentje:
sziasztok! az en tesztem negativ,.. ismet osszetortem... 😩 veletek mizu? 😊
2017. okt. 7. 07:14
 20/26 A kérdező kommentje:
nemtudom mennyire jartok erre de nekem meg mindig nemjott meg... egyenlore nem csinalok tesztet inkabb meg varok 🙈 hatha 😊
2017. okt. 8. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!