Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a kulonbseg a netes kek es...

Mi a kulonbseg a netes kek es a zold vegu one step 10-es tesztek kozott?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnek, de nem tudom, melyikbol.
2017. okt. 3. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én mind a kettőt hasznaltam. De én a zöldet ajánlom. Ha jól emlekszem a kéken néha megjelent a szellemcsík. A zöldnél sose volt olyan hogy most az ott egy vonal vagy sem? Elég egyértelmű hómező volt :D mikor terhes voltam az is egyértelmű volt. De nem túl drága sőt marha olcsó. Úgyhogy ha van alkalmad próbáld ki mind a kettőt. :) 40hkm
2017. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ovu tesztnél a zöld huszas erossegu a jobb

Terhesseginel mindegyik csík gagyi. Inkabb kazettasat v.vizeletsugarasat vegyel!:-)

2017. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norman Bates ***** válasza:
76%

En vettem jo minosegu tesztet, de volt csomo one step korabbanrol (kek es zold is)

Nemvart elott 4 nappal kimutatta a draga teszt, utana nemvartkor kiprobaltam a one stepet es latszott szepen. One steppel kovettem a csik erosodeset.

Nem tudom, hogy korabban mennyire mgbizhatoan mutatta volna ki.

2017. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. okt. 4. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!