Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Missee fogamzásgátlót szedek körülbelül 7 hónapja. Augusztus 28 előtt néhány napig később vettem be pár órával (egy esetben volt 12 órás késés, de előtte is minden nap később vettem be, ezért nem gondoltam problémának). Augusztus 28-án voltam együtt valakivel, óvszert nem használtunk, mivel olyan a kapcsolatunk, valamint a gyógyszer miatt. A később bevett gyógyszerek a levél első és második sorából voltak, míg az aktus a második sor utolsó tablettájának napján történt.


Azóta rengeteget dolgozom, de ehhez mérten is túj fáradékony vagyok. Semmi más nem volt néhány nappal ezelőttig, amikor is az egyik mellbimbóm szúrni kezdett. Erősen, múlni sem akart órákig. Ma éjjel pedig munka után erős (szinte izomhúzódásra emlékeztető) fájdalmat éreztem az alhasamban.


Két x-epil gyorstesztem lett negatív (illetve az egyiken lett egy piros pötty, ahol a 2. csíknak kellene lennie, de nem látszott semmi rajta). A következő egyértelműen negatív lett.


Mit gondoltok? Tapasztalatok az x-epilteszttel?



2017. okt. 4. 03:21
 1/3 anonim válasza:

Tévesen lehet a teszt negatív, mivel az a vizeletben lévő hormont jelzi, ami a reggeli első vizeletben a legmagasabb (olyankor érdemes csinálni a biztosabb eredményért), a nap folyamán a folyadékivás miatt alacsonyabb.


A tabletták nem nyújtanak 100%-os védelmet, szóval esély van rá, hogy terhes vagy, de a tüneteid utalhatnak másra is. A fáradékonyságot okozhatja a sok dolgozás, túlhajszolt életmód, vashiány, magnéziumhiány. Az alhasi fájdalom lehet ciszta. Sok nőnek van tudtán kívül és meg is szűnik magától, nem rosszindulatú. Általában ez is kialakulhat hosszan tartó stressz miatt.

2017. okt. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%-os védelem nincs, te is tudod.
2017. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokát! Mindketőt reggel csináltam!
2017. okt. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!