Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometrium 5.6x10 mm. Mit...

Endometrium 5.6x10 mm. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem, elmentem nődokihoz és ez áll a leletemen.

2017. okt. 4. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyif jelent, hogy a méhnyálkahártya ekkora méretű, de arra nem ad választ, hogy terhes vagy-e. Mikor kellett volna megjönnie?
2017. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején vagyok. A nemvárt napja még odébb van de hamarabb volt peteéresem mert 09.28án volt egy kis véres folyásom. Ezt gondolom beágyazódásinak.
2017. okt. 4. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég furcsa. Biztos, hogy így szerepel a leleten?

Az endometrium a méhnyálkahártya, annak egyetlen méretét szokás lemérni, a vastagságát. Nem is értem, hogy hogy lehetne hozzá két méretet rendelni.

Nem úgy szerepel, hogy az endometriumban van egy ekkora valami (folyadék (foly.) tartalmú (tart.) képlet, vagy petezsák esetleg?

Mert egy ekkora méretű petezsák megfelelhetne a terhességnek.

2017. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!