Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinák uteru:...

Ma voltam dokinák uteru: 38*40*75 mm endometrium 8mm ez mennyire rossz érték?

Figyelt kérdés
mindkét oldalt kp.nél nagyobb PCO-s ovárium ez mit takar?

2017. szept. 5. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
jah bés clostyt és duhfasztont szedek már a második kuránál tartok!
2017. szept. 5. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:

ciklus hanyadik napján vagy?

az első csupán a méhed mérete, ami nem túl informatív így.

a 8 mm-re nyálkahártya az "szép középidős", ahogy a dokim mondaná.

a mindkét oldali pco-s ovárium azt jelenti, hogy mindkét petefészked policisztás, azaz a tüszők helyén ciszták vannak.

teherbeesés szempontjából nem igazán ideális.

2017. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
closti jó cucc. duphastont remélem csak akkor kezded szedni, miután igazoltan megvolt az ovuláció. különben a closti mit sem ér.
2017. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nics a két gyogyszer közt uh vizsgálat mert dokim feleslegesnek tartja. 16 napon vagyok. ma is csak azért mentem be mert iszonyatosan görcsöltem éjjel. eddig csak pco gyanus voltam mostmar akkor van is. endokrinologushoz kell mennem de csak decemberre kaptam időpontot! kérdezte dokit h szedjem e meg a gyogyszereket azt mondta h szedjem be az utolso havit de szerinte értelmetlen.dobjak le 10 kg és megfogan a baba!
2017. szept. 5. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:

a clostival az a cél, hogy peteérésed legyen. a duphaston pedig progit pótol (amit a peteérés után a sárgatest termel). ha nem biztos, hogy megvolt a peteérésed, és beszeded a duphastont, az agyad azt a jelzést kapja, hogy oppá, van sárgatesthormon, tehát van sárgatest is, nem kell több hormon a tüszőbe, nem kell LH-csúcs... tehát lehetséges, hogy a szép domináns tüsző bedöglik, betokosodik, az is ciszta lesz.

legalább hőméréssel tudni kellene igazolni. Closti után biztosan nem szednék be semmi progit, amíg legalább az ébredési hőm nem igazolja a tüszőrepedést.


igen, dobj le 10 kilót, az sokat segít. én is ezt hallgatom. kellene is.

2017. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
153 cm magas vagyok es 63 kg fiam szuletese elott voltam 56kg 5 ével ezelött. kezdek elkeseredni h nem lesz kistesó. persze probalom leadni a kg at de nem megy. közben csak baszogat és bunkozik a doki. hőmérőzni hömérözök. volt is pém.
2017. szept. 5. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!