Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez? Hőmérséklet...

Hogy is van ez? Hőmérséklet leesés, emelkedés?

Figyelt kérdés

Ha ovu van akkor leesik aztán ovu után emelkedik és beágyazódáskor megint leesik?

Tiszta káoszvan vagyok nem értem.

Segítene valaki, aki ért hozzá?


2017. okt. 5. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem esik le mindenkinek repedéskor, nem törvényszerű, nekem sem például, csak elindul utána fölfelé és fent is marad.


Olyan, hogy beágyazódásos hőleesés nincs, makacs tévhit ez is. A beágyazódás nem okoz hőleesést, csak a luteális közepén van még egy ösztrogénhullám, ez okozza (már akinél megfigyelhető), de semmi összefüggés azzal, hogy lesz-e baba, vagy sem. Időben ez egybeeshet a beágyazódás kezdetével, de amúgy nincs közük egymáshoz.

2017. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akar igy is lehet, de nem feltetlenul.

Egy dolog biztos: tuszorepedes utan a termelodo progeszteronnak koszonhetoen a homerseklet emelkedik. Nyilvan ha a terhesseg letrejon, akkor ugy maad, ha nem sikerul, akkor mensi elott, vagy az elejen leesik.

Az ovulacio elotti hirtelen visszaeses is gyakori, de nem torvenyszeru, nem feltetlenul lehet "elkapni" azt az intervallumot, amikor leesik a homerseklet.

A beagyazodaskor torteno homerseklet csokkenes pedig meg ritkabb. Gyakoribb az, hogy a beagyazodast kovetoen meg jobban megemelkedik a homerseklet, mert magasabb lesz a progeszteronszint es ez ujabb emelkedest eredmenyez. Ez a trifazisos gorbe. (Ez sem kotelezo terhessegnel, sot, a trifazisos gorbe melett sem biztos, hogy terhesseg van).

Nekem tobb veteles miatt sajnos van talasztalatom, 7 terhessegem volt, evbol 5x homeroztem mellette. 3x volt trifazisos gorbem, beagyazodaskor homerseklet csokkenest egy esetben sem tapasztaltam. Ovulacio elott viszont altalaban szokott nekem lenni keves visszaeses, de nem mindig.

2017. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert tegnap jött haza a párom és elötte nem tudtunk együtt lenni 2 hétig.Nekem nem mozdúl a hőm, mindig 36,6

De tegnap megjegyezte h nagyon forró vagyok odabent...én már nem értem ezt.

Most kezdtem mérni, de sztem nem méregetem tovább, együtt leszünk amikor csak tudunk és jön a gyerkőc, ha akar:)

2017. okt. 5. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!!

Azóta sikerült teherbe esned? Mérted még azután a hődet?

2018. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!