Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik hosszabb ideje (1...

Azok, akik hosszabb ideje (1 év) próbálkoznak babával és nem jött eddig össze, ebben az 1 évben minden hónapban betartjátok azt, hogy 2-3 naponta legyetek együtt?

Figyelt kérdés
1 év után nehéz nem rágörcsölni. Nálunk mostanában nincs ez a 2-3 naponta való együttlét sajnos. Munka, fáradtság...stb. Ebből kifolyólag viszont az aggaszt, hogy lehet körbelőjjük a lehetséges napokat, valamiért pont akkor nem vagyunk együtt.
2017. okt. 5. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mikor nálunk megfogant a baba a termékeny hétbe szinte minden nap együtt voltunk. De mi több mint egy évig probálkoztunk. Én már kezdtem feladni amikor teszteltem egy nagyon erős pózit. Elsem hittem először. Ha nincs semmi gond orvosilag lehet tényleg pont azokat a napokat hagyjátok ki.
2017. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez nem jött be. Váltottunk és 1,5 naponta voltunk együtt. Hol reggelre hol estére jött így ki az együttlét. Hamarosan születik a baba.
2017. okt. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Helyesbíteném a leírtakat, mert visszaolvasva többféleképpen is lehet értelmezni. :) Nálunk pont az a baj, hogy a 2-3 nap a ritka vagy ettől több nap marad ki. Van, hogy egy héten 1x vagyunk együtt, és emiatt tartok attól, hogy körbelőjjük. Ráerőltetni pedig nem szeretném a férjemre, mert érzem, hogy elment a dolog a "gyerekcsinálás" irányába.
2017. okt. 5. 07:35
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem egyszerű kérdés. De esetleg ha hőmérőznél vagy ovu tesztelnél?

Aztán amikor már jó lehet akkor ráveszed a férjed, nem feltétlen kell neki elmondani miért akarod, csak kezdeményezz.


Kivizsgáláson voltatok már? Érdemes lenne elmenni ennyi után, hogy ha van probléma kiderüljön.

2017. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
En is a homerozest/ovutesztet javaslom. 4 honap sikertelenseg utan igy az elso honapban osszejott a baba. Igy nem tudod "korbeloni" a jo napokat mert egyertelmu lesz mikor vannak. Sok sikert!
2017. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Mi nem tartottuk be. Egy idő után a saját igényeink kerültek előtérbe. Ha ez napi 2 volt akkor annyi ha heti 1 akkor annyi.


Nekünk végül lombikkal lett babank.

2017. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont fordítva vagyunk. Elő évben nem jött össze, majd bevezettük ezt a 2 napos együttlétet. Első hónapban össze jött de sajnos nem maradt velünk. Majd lett egyéb probléma és most 3. hónapja 2 napozunk. És igen, nagyon szigorúan vesszük...ha kell kávézunk előtte :)
2017. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Utolso az nem lehet tul romantikus :(
2017. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerekünk pont egy év alatt jött össze. Közben enyhe IR miatt diétéztam, meg gyógyszert szedtem. Aztán elegem lett és leálltam mindennel... a párkapcsolatom is gödörben volt, alig voltunk együtt, abban a hónapban jó ha 1-2x. Nem is számítottam rá, a párom szólt, hogy rég volt már meg, csináljak tesztet. (rendszertelen volt mindig azért nem tűnt fel). Akkor már 6 hetes voltam.
2017. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, a 2., 3.(még pocakban) , gyereknél viszont néztem a hüvelynyákot, életemben először, annyira örültem hogy spontán terhes lettem az elsővel, annyit hallottam hogy lehet nincs is PÉ-m, szóval gondoltam kipróbálom, és mindkétszer elsőre sikerült, pedig csak a jó nyák idején voltunk együtt egymást követő 2 nap, előtte utána egy hétig legalább nem. Ezt csak azért írom, sosem lehet tudni...

Drukkolok, kérdező, hogy mihamarabb sikerüljön!

2017. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!