Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 3. pozitív ovulációs napon...

A 3. pozitív ovulációs napon voltam együtt párommal. Van esély babára?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a ppozitív ès az első negatív napon kell együtt lenni.Nekem 3 napig pozitív,de sajnos az első 2 pozitív napon nem tudtunk együtt lenni.Remèlem azèrt van esèly babàra.
2017. okt. 7. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan így van, az első negatív napon van az ovu. Szóval jókor voltatok együtt, esetleg az első negatívon is érdemes még.


Viszont az nem valami jó ha három napig pozitív a teszted. Vagy nagyon érzékenyet használsz vagy ez még PCOSre is utalhat.

2017. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2. Napig normalis a pozitív ovulációs teszt. Utana mar baj lehet :/


De amugy jokor voltatok együtt

2017. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál.Volt vérvétel is és azt mondta,hogy szervileg és hormonális ám is rendben vagyok.2 pozitív napon is tudtunk együtt lenni párommal.Hátha még a negatív napon is tudnék együtt lenni párommal.
2017. okt. 8. 19:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy expectet használok.Vettem 25db-os extra érzékenységű T de az negatívat mutat akkor is amikor a másik pozitívat.
2017. okt. 8. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!