Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra, hogy terhes...

Van esély arra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap védekezés nélkül szexeltünk a barátommal. Vagyis elejinte csak kényeztettük egymást aztán gumit húzott, és úgy csinaltuk, mikor úgy éreztük vége levette a gumit-előke az volt benne de nem élvezett el- viszont aztan mégis folytattuk, gumi nélkül, kb 5 másodpercel azelőtt kihúzta mielőtt elélvezett volna, utána 10 percel rá elmentünk zuhanyozni. Délután pedig ugyan ez, gumival kezdtük aztan levette, de nem jutottunk el odáig, hogy elélvezzem mert kértek, hogy hagyuk abba. A mensim utolsó napjan történt ez az egész. Mekkira esélye van annak, h terhes lehetek?

16/L



2017. okt. 8. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és, mind a 2 alkalommal a gumi levetele után hasznaltunk síkosítot (nem keveset) és kényeztettem is.
2017. okt. 8. 16:10
 2/7 manó1235 ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt is ugyan úgy teherbe eshetsz mert oké hogy vérzel, de nem lehet tudni mikor távozik a petesejt a testedből. Attól is függ mennyire életképesek a spermái stb, ja az előváladéktól is teherbe eshetsz. A másik basszus csak 16 vagy ne szórakozzatok ilyenekkel "időben kihúzza" ilyen nincsen, bármikor teherbe eshetsz. 23/L
2017. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy terhes, de az esélyed megvan rá, hogy esetleg teherbe estél... Igaz minimálisan, de meglehet.

Szerintem nem lesz gond.

Most én is kérdeznék: ha félsz a terhességtől, akkor miért nem védekeztek normálisan?

2017. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


nem mindenhol altatnak:-) Pl ahol én voltam gyakorlaton, ott csak bódítottak, ennyi.

2017. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még benne vagy a 72 órában, mehetsz esemény utániért.

Kolléganőm a ciklusa 2. napján történt szexből lett terhes. Neked is van rá esélyed kényeztetéstől, fürdéstől, gumi fel-le húzgálástól függetlenül. Ha gumi nélkül van benned, akkor teherbe eshetsz.

2017. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy menstruáció alatt, előváladéktől is lehetek terhes. De szerintem az én setemben elég kicsi rá az esély, viszont más idősebb nők véleménye is érdekelne.
2017. okt. 8. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá büszke, de mi is csináltuk többször is gumi nélkül. Nem lettem terhes, de ez hatalmas nagy szerencsén múlt, mert simán összejöhetett volna. Azóta mindig húztunk gumit, mert nem lehettünk tovább felelőtlenek. Pár hónapja fogamzásgátlót szedek, szóval már nyugodt vagyok. De neked legyen elég ennyi stressz, egyszer. Ne akard ezt megtapasztalni minden hónapban, ahogy néha én tettem.
2017. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!