Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kimaradt menstruációtól...

A kimaradt menstruációtól számítva hányadik napon lett pozitív a terhességi teszted?

Figyelt kérdés

Nekem 4 napja késik, viszont semmi tünetem nincs. A terhességet nem tudom kizárni, mert megszakítással "védekezünk". (Nem gond, ha jön a baba, pár hónapon belül úgyis kezdenénk próbálkozni.)

Nem szokott késni, azért is furcsállom kicsit; 2 napja csináltam egy tesztet, de az negatív lett.

Természetesen pár nap múlva újra csinálok egyet, azért vagyok kíváncsi, hogy mennyire érhet 'meglepetés'. :-)


2017. okt. 8. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
kimaradt mensi másnapján volt erős pozi, mi pontosan tudjuk hogy az 15 nappal a fogamzás után volt. Nem mindegy, mikor fogan a baba, akinek mensi előtt pár nappal, annak jó sokára lesz pozi tesztje (két héttel az esetleges megtermékenyülés már pozi szokott lenni)
2017. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik terhessegemnel pozitiv volt mar aznap, amikor nem jott meg. Pontos a ciklusom, 28. nap reggelen mar meg szokott jonni. Ha aznap delutanig/estig nem jott, akkor mar teszteltem es egyertelmuen pozitiv volt mindig.
2017. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 33 napos ciklus mellet,nemvart elott 4 nappal pozi lett.
2017. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján pozitív volt.


Később lehetett az ovulációd és most késik a mensid. Hiába eddig pontos volt, néha előfordul minden nőnél.

2017. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem várt napján délután erős +.
2017. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VeDi84 ***** válasza:

28-29 napos ciklus mellett, 6 nap késésnél teszteltem extra halvány pozitívat.

21 hkm

2017. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 2 nappal egyértelmű pozi lett.
2017. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap múlva kellene nemmegjönnie, de már 7 nappal ezelőtt pozit teszteltem. Valószínű hamar volt ovum.
2017. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cukicsillag2017 ***** válasza:
Szia. Nekem pénteken kellett volna megjönnie, de még semmi, a teszt nekem is negatív lett, vasárnap csináltam (akkor már 2 napos késés volt). Nem tudom van -e még remény :/ Ha 2-3 napig nem jön még meg akkor megpróbálok még egy tesztet :/
2017. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!