Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugodhatok, hogy nem...

Megnyugodhatok, hogy nem vagyok terhes vagy csináljak azért tesztet? 18/L

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve fogamzásgátlót szedek. Szerdán mindig beveszem az utolsó szemet, aztán vagy szombaton vagy vasárnap megjön minden mellfájdalom nélkül, viszont világ életemben még foggátló mellett is minden alkalommal elég rendesen görcsöltem.(több gyógyszer se segített) a mensim meg csak ömlött. Na most valahogy nem így történt. Szerdán bevettem az utolsó szemet. Szombaton nagyon erős mellfájdalommal keltem, inkább ilyen húzódásos, és iszonyúan görcsöltem, de nem jött meg. Tegnapra elmúlt a mellfájdalom és 1 csepp barna vérzésem volt. Mára úgy ahogy megjött de barna a mensim és egyáltalán nem görcsölök, viszont a mellembe mintha tűt forgatnának. Ez mi? Ilyennel még nem találkoztam.
2017. okt. 9. 17:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Szem nem maradt ki. Gyógyszert szedtem betegség miatt, de antibiotikumot nem. Rendszeres nemi életet élek a barátommal.
2017. okt. 9. 17:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit szedsz? Mert nem csak az antibiotikum csökkenti a hatást.
2017. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod, hogy semmi sem gyengítette a hatását, és mindig pontosan bevetted, akkor nem vagy terhes, nyugi.
2017. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!