Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült? A...

Szerintetek sikerült? A kérdés lent

Figyelt kérdés
09.24.-én volt utoljára menstruációm most 8-9.-én próbálkoztunk párommal elvileg akkorra esett a peteérésem legközelebb 10.22.-én kell jelentkeznie a nem vártnak. Szerintetek van rá lehetőség vagy elszámoltam magam? Mindenesetre nagyon próbálkozunk szeretnénk már egy babát ❤❤❤ válaszotokat várom és köszönöm :)

2017. okt. 9. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy csak tippelni tudunk. Hiu abrandokat felesleges benned kelteni...

Most vag igen, vagy nem...

de drukkolok neked ;)

2017. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja akkoriban volt peterresed akkor igen, vedekezes nelkuli szexbol lehet gyerek. Ennel biztosabbat majd a teszt mond.
2017. okt. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen sikerülhetett. De itt senki sem fogja neked határozottan azt mondani, hogy tuti babás lettél. Ne görcsölj rá ennyire. Élvezd az együtléteket!
2017. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha akkor volt peteérésed (mert a ciklusod hosszáról nem írtál) akkor van esélyed.

Ha nem jön meg tesztelj, addig nem lehet biztosat mondani.

2017. okt. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

24-én volt utoljàra menszid, de akkor kezdődőtt vagy akkor ért véget. Elég kétértelműen fogalmaztàl. Csak 8-9 próbàlkoztatok? Mert az elég necces. Petérés hetén kétnaponta, mert bàrmikor csúszhat a peteérés.

A peteérésed időpontja biztos vagy egy kalkulàtor àltal kidobott àtlag? Még ha biztos is, akkor is csak 25% esély van a teherbeesésre.

2017. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
24.-én kezdődött a menstruációm beállt ciklusaim vannak természetesen nem csak akkor próbálkoztunk folyamatosan próbálkozunk köszönöm a válaszokat hasznosak :)
2017. okt. 10. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem a ciklusod 15. Napján voltatok együtt? Szerintem az soká van. Sokaig próbálkoztunk mi is a cikluson 14-15.napján, és nem sikerült a baba. Aztán vettem ovutesztet, és kimutatta, hogy 12-13.nap van ovum. Azonnal sikerült is teherbe esnem. 28 naposak a ciklusaim. En nagyon esküszöm az ovutesztre, 2x használzam, mind 2x baba lett belőle. (Vaterán 80 db 5000 ft) Ebben a ciklusban is használtam és még csak halkan mondom hogy szerintem most is sikerült. Van egy halványka pozitív tesztem. Vasárnapra nem várom.
2017. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!