Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy máris sikerült a baba?

Lehet hogy máris sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Van már gyerekünk,de ebben a hónapban úgy gondoltuk ,hogy megpróbáljuk a kistesot. Ha összejön összejön ha nem akkor nem . Csak semmi görcs 😊 Éles alakalom 3 volt eddig. Nem számolgattam nem figyeltem ,hogy ideális időpontok voltak -e . A menstruációm még sokára esedékes október 19 . Nem akarok tesztelgetni sem . Lesz ahogy lesz . Ma reggel viszont őrületes cici fájdalomra -értsd leszakad mindkettő és hasmenésre ébredtem. Lehetséges,hogy valami történt??? Köszönöm a válaszokat

2017. okt. 6. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem úgy tûnik, hogy nem görcsölcs rá, már ne haragudj. Akkor minek írsz ide ilyan kérdést? Ha szexeltetek védekezés nélkül, nyilván van rá esély. De ezt te is tudod.
2017. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
Mutass képet azokról az őrületes cicikről légyszi.
2017. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
ez pont hogy nem a nem rágörcsölés :D de amúgy nem, ennek semmi köze hozzá még a terhes is vagy, legalább 2 hét még mire bármi tünetet érezhetsz.
2017. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jesszus micsoda válaszok. Kár hogy nem lejet kérdést törölni. Hát ide nem nézek már vissza . Köszönöm a csodálatos válaszokat
2017. okt. 6. 07:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ovuláció környékén vagy, attól fáj.
2017. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért mire számítottál? Hogy azt mondjuk, igen, tuti terhes vagy, gratulálunk?
2017. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is arra gondolnék, hogy ovuláció környékén vagy most.

Ilyenkor még tényleg nincsenek terhes tünetek, nagyon sok van hátra a mensidig. Ha meg is történt a megtermékenyülés, még egy hét mire beágyazódik. Utána kezd hcg termelődni, ami a tünetekért felelős.

2017. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mensi előtt kb 14 nappal van ovu. Inkább ott tartasz most szerintem is. Ezeken a napokon a legudeálisabb az együttlét. Ugye volt? ;)
2017. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább most ovulálsz. Ha pontosak a ciklusaid.
2017. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!