Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyíregyházán melyik orvos...

Nyíregyházán melyik orvos csinál inszeminációt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy Dr Kissné Lengyel Csilla. Ő van az inszeminációs laborban. Nagyon kedves, nem hittem, hogy a korházban találkozok még rendes orvossal. Meg van a telefon száma is ha érdekel. Azt tudod , hogy inszemet csak átjárhatósági után csinálnak, vagy már meg csinéltattad?
2010. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyire sikeres szerintetek itt nyiregyen az inszem? Miért megy akkor mindenki Debrecenbe pl?
2010. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem azt mondta az inszemes orvos, hogy aki femibion 800-at szed, nagy arányban sikerül teherbe esni elsőre.(inszemmel) Azt nem tudom a debreceni miért jobb.
2010. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és ki volt a magándokid, aki ajánlott hogy itt is van nyiregyen inszem?
2010. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, megint én és sikeres volt nektek az inszem?
2010. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem inszem volt nekünk. Ugyanott nézik meg , hogy nem "ölöm"-e meg a spermákat. Beszélgettem a doktornővel, mert nagyon kedves volt és mertem kérdezni. Én Dr Seres Andreához járok és ő küldött az inszemes doktornőhöz. Most még meg próbáljuk a tüszőrepesztő szurit ha nem sikerül átjárhatósági , ha így sem sikerül akkor nyáron jön az inszem. Ti hol jártok a vizsgálatokkal? Mennél inszemre?
2010. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már túlvagyok jópár clostys hónapon, de mindig van peteérésem, ahogy a nagykönyvben le van írva.. van ovufájdalom, folyás minden.. a páromnak tökéletes az eredménye, és mégsem sikerül a baba.

Jöv hónapban mégegy hormonvizsgálat, megcsinálja a dokim a hsg-t és utána áprilisi ciklusban inszem, azt mondta ne halogassuk és ő tud benne segíteni.

De még nem hallottam semmit a nyiregyi tapasztalatokról, mindenki eljár győrbe, debrecenbe, a káliba.. ezért kérdezősködök..

2010. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dr.kissné csilla. a nevében benne van, hogy a férje orvos. ő csak egy aszisztens. és nagyon nem kedves! miatta mentünk át debrecenbe. vittünk neki ajándék csomagot, a válasza erre az volt hogy már "kávézott"..és elkért 10.000ft. elfogadni pénzt egy dolog...de kérni???
2013. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!