Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Kornafeld János...

Milyen orvos Kornafeld János Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki hozzá jár?Mik a tapasztalataitok?
2009. dec. 18. 09:58
 1/10 Molnár D. Erzsébet válasza:
10%
Nagyon jó orvos. Nála szültem a kisfiamat és mind orvosilag,mind emberileg tökéletesen meg voltam vele elégedve.
2010. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Alulművelt, arrogáns, inkább állatgondozásra alkalmas (elnézést kérek az állatoktól érte). Saját tapasztalat alapján.
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Jó régi ez a kérdés, de hátha valaki innen szeretne tájékozódni. Kornafeld vizsgálta meg a 38. hétben lévő feleségemet, amikor azt hittük, hogy folyik a magzatvíz. Ez a vizsgálat egy egyszerű ph lappal is elvégezhető, sőt, ha jól tudom a gyógyszertárban is kapható, de hétvége révén ennek vételére nem volt lehetőség. Ez az "ember" úgy megvizsgálta a feleségemet, hogy mennyire van kitágulva (nyilván semennyire, nem is azért mentünk), hogy egész nap utána vérzett és görcsölt. Estére kiderült, hogy nem sértette meg a "kacsával", hanem beindította a szülést. Emberileg, szakmailag nemhogy nulla, hanem mínuszba megy az értékelése. Annyi a szerencséje, hogy minden rendben van a babával és a mamával is. Képzeljétek el, mi van, ha ezt egy 30. hétben járó anyával megteszi. Egy másik adalék a történethez, hogy nem vizsgálhat egyedül (az ominózus vizsgálatkor egyedül volt, mint orvos egy igazán kedves és egy igazán paraszt nővérrel), mivel már kétszer öngyilkosságot követett el. Ha egy lehetőségetek van, és ő az ügyeletes, inkább menjetek vissza másnap, de ne kerüljetek a keze alá. Minden fórumon, ahol ennek a parasztnak a neve megjelenik találkozni fogtok ezzel az írással, mindent meg fogok tenni, hogy ez az "ember" ne nyúlhasson többé nemhogy nőhöz, de még beteghez sem!
2014. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én voltam már nála párszor 7 év alatt, de utoljára nagyon rendes volt, lehet azért mert anyukám bejött velem, mert csak papirokat kaptam.


De néha tényleg bunkó, engem volt amikor elküldött, hogy minek mentem vizsgálatra ha semmi bajom sincs. Pedig csak megakartam nézetni magam, hogy nem-e jött vissza a gyulladásom.. Szóval én kerülöm.

2014. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
93%
Ezúton figyelmeztetek mindenkit aki még nem szült, hogy a lehető legmesszebre kerülje el. Egy arrogáns, pökhendi barom. Engem gyakorlatilag hagyott volna meghalni. Az én esetem vele az volt, hogy két hónapig voltam kórházban a koraszülött kisfiammal, én az anyaszállón, a gyermekem pedig inkubátorban. Volt saját orvosom, de éppen nyaralni ment. Úgy a szülés után egy hónappal iszonyatosan elkeztem vérezni, amikor már éreztem, hogy ebből baj lesz az éjszaka közepén átvonszoltam magam a sürgősségire. Ez az orvos volt ügyeletben. Nagyon durván megvizsgált és közölte, hogy nem tud ellátni mert a gyerekosztályra vagyok felvéve. Na ekkor kellett volna kihívnom a rendőrséget. Én biológus vagyok, hiatal koromban dolgozam műtősnőként, tehát fel tudtam mérni, hogy ha így megy tovább reggelre elvérzek. Ez meg lényegében elhajtott. Az volt a szerencsém, hogy gyerekosztályon az egyik nővér megszán és adott gyógyszert. Másnap reggel pedig a férjem szerzett az egyik gyógyszertárban mert elmesélte a történetet. Ìgy úsztam meg. Szerencsére ezután jól alakultak a dolgok, de a lényeg, hogy simán hagyott volna meghalni.
2015. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 edény válasza:
100%
Egyetertek a tobiekkel barbar es kifejezetten bunko, lekezelo.
2016. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés de ha most vagy kismama és rákerestêl kérlek ne menj hozzá.Sajnos régen kb 10 éce valóban jó volt de betegsége miatt beszámíthatattlan.Én 4 éve voltam kismama nála kezdtem de szerencsémre átmentem egy másik orvoshoz.....kb mostanra tudtam feldolgozni azokat a dolgokat amit velem művelt.Könyörgöm Nektek kismamák NE menjetek hozzá!!!!!Ja és rezzenéstelen arccal ülve fogadta a 10 ezreket még akkor is amikor csak a leleteket vittem be.+100 ezer forint alatt ne adj Neki a szülésért mondta a drága asszisztens......Gyakran hívott gondolhatjátok.....beteg ember..
2017. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
93%

Ilyen: [link]


Szardarab

ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mára kirúgták. Persze a kamara nem tesz semmit. a diplomáját is el kellene venni.
máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!