Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PMS elmaradása lehet a...

A PMS elmaradása lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Minden hónapban egy héttel menzesz előtt PMSem van... megfeszülés, görcsölgetès. Most viszont semmi... Holnaputánra nem várom. Van valaki akinek így kezdődött és terhesség lett belőle?

2017. okt. 10. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel egyeni. Erre nem alapozhatsz. Van akinek jelentett van akinek nem. Csak egy olyan ciklus volt. Varj turelemmel, drukkolok h az kegyen amit szeretnel
2017. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyik babámmal elmaradt a PMS, jót jelentett. 😊 De első babámmal pl jöttek ugyanúgy.

Viszont nekem nem egyformák a ciklusok. Van mikor csak enyhén jönnek a tünetek vagy egyáltalán nem, máskor komolyabban megérzem.

2017. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg egyénfüggő, nekem pl pozi teszt előtt a mellfeszülés intenzívebb volt, nem pedig elmaradt. Görcsölgetés más mint a mensi előtt, nem az a meg fog jönni, nálam pl teljesen más: mensi előtt olyan teltség érzet van az alhasamban mintha már tele lenne vérrel (bocsi), terhesség esetén pedig szurkálgatott, van aki ezt is görcsnek véli, szerintem. Úgyhogy kinek mi a görcs...
2017. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi jele annak, hogy meg akarna jönni. Mensi előtt én is felpuffadok, vagyis tenyleg olyan, mintha teli lenne... () Ovulációkor szoktam érezni hasszúrkát,onnan tudom, mikor van. Most is megéreztem, akkor is voltunk együtt. Úgy örülnék, ha végre sikerülne. 😊
2017. okt. 11. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező?
2017. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött... .:(
2017. okt. 18. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!