Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség tünetei? Oké...

Mik a terhesség tünetei? Oké a menstruáció elmaradása, reggeli rosszul lét, hányinger stb.

Figyelt kérdés
De ezektől eltérően mi lehet? Lehet esetleg gyakoribb vizelési inger és vese fájdalom is? Vagy derékfájás? ilyenekre gondolok.
2013. máj. 15. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Rengetegen feltették már ezt a kérdést, és rengetegen megválaszolták. Légyszí, nézz szét azok között.
2013. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt írják például:

[link]

2013. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

menses elmaradása előtt ált. semmi

aztán meg olyan görcsök, mintha meg akarna jönni, derékfájdalom is lehet, persze! sűrű pisilés, nekem magasabb lett a pulzusom:D megfáztam egyből, pedig szinte soha nem vagyok beteg, és állati álmos voltam!


ezek persze utalhatnak még csomó mindenre, ezért nehéz magadat "elemezni"


17 h ikres km

2013. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Bizsereghet a melled, olyan mintha megjönne a mensid, kicsi görcsölés...van hogy egy két csepp vér (beágyazódás), szaglásod felerősödik, szédülsz, hisztis vagy.
2013. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Holnap teszt, így kiderül végre minden.

Rászántam magam, nem húzom tovább az időt.

2013. jún. 4. 18:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a teszt...
2013. jún. 7. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! azóta mit érzel?
2013. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kerria ***** válasza:

De jó :)

... remélem nem gond, hogy pozitív a teszt!

2013. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Gratulálok! És mióta próbálkoztok? Nekünk ez a 2. hónapunk. Sajnos most is mellfeszülésem van, ami ált. minden menszeszem előtt :( Jövőhét péntekre nem várom. Neked a nem várt előtt milyen tünetek voltak?
2013. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Különböző szagoktól rosszul lehetsz. Szédűlés. Derékfájásról meg nem hallottam...
2013. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!