Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora esély van arra h...

Mekkora esély van arra h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 napja védekezés nélkül szexeltünk a barátommal. Vagyis elejinte csak kényeztettük egymást aztán gumit húzott, és úgy csinaltuk, mikor úgy éreztük vége levette a gumit-előke az volt benne de nem élvezett el- viszont aztan mégis folytattuk, gumi nélkül, kb 5 másodpercel azelőtt kihúzta mielőtt elélvezett volna, utána 10 percel rá elmentünk zuhanyozni. Délután pedig ugyan ez, gumival kezdtük aztan levette, de nem jutottunk el odáig, hogy elélvezzem mert kértek, hogy hagyuk abba. A mensim utolsó napjan történt ez az egész. Rá 2 nappal gyenge vérzés jelentkezett, ami mára már elmúlt.

Mekkora az esélye h terhes lettem?

16/L



2017. okt. 10. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mensi utolsó napján történt akkor minimális. De ne légy buta. Ha terhes leszel, nem a srác, hanem te szívod meg testileg és lelkileg is. Nem mellesleg jó pár fertőzést is össze lehet szedni, ami esetleg csak pár év múlva okoz gondot. Persze szintén nem a pasinak...


Legközelebb át elejétől a végéig használjátok a gumit és ne hagyd, hogy veszélyeztessen.

2017. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor mitol lehetett utana a verzes?

Tobbet tuti nem lesz ilyen, eleg egyszer ezt vegig aggodni! 😶

2017. okt. 10. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha nekem is volt olyan, hogy azt hittem már vége a menzesznek, aztán még vissza tért kicsit. Ez -főleg ilyen korban- még normális.
2017. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor leírom ismét, amit 3 napja már leírtam neked:


"Még nem vagy terhes, de az esélyed megvan rá, hogy esetleg teherbe estél... Igaz minimálisan, de meglehet.

Szerintem nem lesz gond.

Most én is kérdeznék: ha félsz a terhességtől, akkor miért nem védekeztek normálisan?"


Továbbá, miért nem mentél el a nőgyógyászodhoz, hogy írjon fel neked esemény utáni tablettát?

2017. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2017. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!