Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyértelmű pozitív teszt után...

Egyértelmű pozitív teszt után negatív teszt?

Figyelt kérdés

Kedden csináltam a tesztet és szép két csíkos lett,ma reggel csináltam megint /Romed/ az viszont teljesen negatív lett.

Keddre nem vártam.

Teljesen tanácstalan lettem.


2017. okt. 12. 08:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Ezért nem szokàs egymàs utàn tesztelni, főleg, ha egyértelmű csíkos lett.

Most két lehetőséged van.

1. Időpontot kérsz az orvosodhoz és vàrsz türelmesen.

2. Holnap csinàlsz mégegyet és eredménytől függetlenül időpontot kérsz az orvosodhoz.

2017. okt. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az első az ugye nem Romed volt? Én is így jártam, de terhes vagyok, csak a Romed nagyon nehezen lett pozitív.
2017. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét tesztet reggel csináltad? Bár ha pozitív, akkor még ha halványabban is, de mindkettőnek pozitívnak kell lennie, mert én az elején úgy jártam, hogy a délutáni vizeletből erősebb volt a második csík, mint a reggeliből.

Szerintem vegyél másfajta tesztet, én holnap reggel tesztelnék újra, mert simán lehet, hogy a teszt hibás. Időpontot kérni orvoshoz szerintem teljesen felesleges, mert az égvilágon semmit nem fog látni, még ha terhes is vagy, nem hiába hívnak vissza pozitív teszt után 2-3 hétre rá. Azt tanácsolnák, hogy várj türelmesen, tesztelj újra pár nap múlva.

Egyébként bő fél éve nekem is volt 2 halványka pozitív tesztem, rá 2 napra a 3. teszten már semmi nem volt, délután meg is jött akkor sajnos...valószínűleg kémiai terhesség volt, vagy elindult egy folyamat, de nem tudott megtapadni rendesen stb.. Sajnos ilyen is előfordulhat, és úgymond "normális", csak van amikor nem veszi észre valaki, mert pl 2-3 napos késésnél még nem tesztel, vagy időben megjön.

2017. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt a teszt,nem mondanám halványnak!

2017. okt. 12. 09:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig ez egyerlemu!


Probald ki ugAn azzal a tesztel ami pozi lett

2017. okt. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az első ugyanaz a márka? Szerintem kevésbé érzékeny a második teszt, vagy kémiai terhesség, de nem tűnik annak, erős az a csík nagyon.
2017. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az eslő gmed gyógyszertárba vettem azt is. Nagyon hamar csíkos lett.


A Romed meg totál egy csíkos.

2017. okt. 12. 10:23
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehet kémiai terhességed volt...
2017. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sztem terhes vagy a 2. teszt szar. Irtam mar itt le is hulyeztek 20db negativ tesztem van es 12 hetes terhes vagyok. 3. Baba uh lattam mar terhessegi tesztet stb stb.

Pl az x epill teszt most is negativ pedig az elozo 2 gyereknel szepen pozitiv lett.

Uh sztem a pozi teszt nem teved a nega igen!

Drukkolok es gratulalok!

2017. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ugyanolyan tesztet mint az első. És kb 1-2 hét mulvàra kérj időpontot orvoshoz. Nekem kereken 5 hetesen màr làtta a petezsàkot. 6+2 naposan pedug szivhangot. Ha baba van akkor màr làtni fogja.
2017. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!