Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

39 napon van a ciklusom, még nem jött meg. Tovább lent!?

Sziasztok.39 napon vagyok,eddig sosem volt ilyen hosszu,28,30,32 volt maximum.reggelente hányingerem van 2 hete szur a jobb petefèszkem,5napja kb 5percre belenyilal a fejembe valami,altalaban reggelente.feher folyasom megmjndig van neha Álatszo is van benne,teszteltem ma reggel is de negativ.mitol vannak a tünetek ha nem vagyok terhes? :-( mèrtnem jön meg?

10-12 21:36  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem,november 8-án kaptam idópontot a dokihoz.

# 1/11Időpont 10-12 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*időpontot

# 2/11Időpont 10-12 21:39 Privát üzenet
Nalam az okozta h sose nott olyan nagyra a tuszo h megrepedjen így később jott meg neha ciszta is lett , a 42 nap volt a max. Kaptam clostit es ra 2 hóra babás lettem ( elotte 7hónapig nem jott)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 10-12 22:49 Privát üzenet
Nekem is 39 nap volt a leghosszabb ciklusom. Akkor arra fogtam, hogy összezavarta a fogamzàsgàtló abbahagyàsa. Vizsgàlaton kiderül, ami az elsőnek. Megérik a pete, de nem reped meg, így elsorvad.
Én Inofolicot kezdzem inni. 3 hónap utàn az első próbàlkozós hónapban.megfogant a picikénk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 10-13 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat akkor mar ne is remenykedjek h esetleg baba lehet?

# 5/11Időpont 10-13 08:41 Privát üzenet
Elvileg màr ki kellene mutatnia a tesztnek, de vannak csodàk, hallottam màr olyat, hogy nem mutatta. Ne éld bele magad, készülj a rosszabb eshetőségre és akkor csak kellemesen csalódhatsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 10-13 09:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hello.reggel csinaltam tesztet clearblueval epp h csak raneztem utana siettem es el is felejtettem megnezni amikor hazaertem munkarol egy halvany de jol lathato pozitiv teszt vigyorgott ram.szerintetek?

# 7/11Időpont 10-18 17:28 Privát üzenet
Azota teszteltel meg?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 10-19 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen reggel egy digitalisal es az negativ volt.teszteljek hllnap is vagy inkabb ne?

# 9/11Időpont 10-19 20:59 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerintem varj meg par napot! Majd irj,h mi lett a vege. Szoritok.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 10-20 08:09 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kevés a vér mennyisége menszeszkor az azt is jelenti h nem simerülhet a beágyazódás, hiszen nem vastagszik meg a méhfal eléggé? Minden ciklusom pontos,29 napos, de a vérzés..
Szerintetek ha a 11. napon nem látott az orvos peteérést akkor ne is ovu teszteljek tovább? 25-26 napos a ciklusom általában?!
Ha kimaradt egy ciklusom (februárban nem jött meg) lehet tovább próbálkozni babával?
Kimaradt egy ciklusom azt hittem baba, de mégsem, most hogyan tovább?
Ha nem szedem tovább a clostyt akkor újra felborul a ciklusom?
Meg fog változni a ciklusom, ha már nem szedhetem tovább a clostyt? Még szedtem 28-29 naposak voltak, előtte kb.35-os volt a ciklusom!

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu