Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert negatív a teszt ha nem...

Miert negatív a teszt ha nem jött meg és néha hányingerem van és szédülök?

Figyelt kérdés
Szeptember 10 az utolsó menstruációm első napja. És még mindig nem jött meg. Bizakodva vettem egy tesztet de negatív lett. Megszakításos védekezéssel voltunk együtt , ha jönne a baba nem bánnánk.
2017. okt. 14. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy korán teszteltél? Esetleg stressz miatt még késhet, de jo lenne tudni, hogy hány napos a ciklusod.
2017. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim . Direkt a gyógyszertárban vettem tesztet , hátha azok biztosabbak. Néha szúrkál mintha meg akarna jönni de végül semmi.
2017. okt. 14. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány naposak a ciklusaid?

Mikor volt ovud?

Stresszt,késői ovuláció,pl

2017. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim.
2017. okt. 14. 10:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Stressz az van a munkám miatt, ez igaz. 11-én csináltam egy tesztet ha hétfőig nem jön meg , csinálok újra.
2017. okt. 14. 10:28
 6/9 anonim ***** válasza:
A melleid fajnak, fesznulnek-e? Mert az en tapasztalatom az (harom szules utan) hogy egy terhessegnel a mellfeszules jelentkezik leghamarabb, szinte mikor meg a teszt sem mutatja ki.
2017. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig pontos a ciklusaid?

Volt egyáltalán ovud?

Lehet ciszta is

2017. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire érzékeny tesztet vettél? Az sem mindegy. Van, ami már a várható menzesz előtt, van amelyik az esedékes menzesz első napjától és van, amelyik az elmaradt menzesz után mutatja ki a terhességet. Mindenesetre ha továbbra sem jön meg, mindenképp menj el nőgyógyászhoz.
2017. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Norman Bates ***** válasza:
100%

Nekem evente 1x elofordult az elmut 3 evben, hogy volt 1 honap amikor 10 napot kesett, de nem voltam terhes.

Nem hiszem, hogy terhes vagy, ezer oka lehet a kesesnek, ennyivel nemvart utan mar mutatna a teszt.

Ha szeretnetek babat akkor ne szakitsatok meg, sosem ertettem ezt a ‘vedekezunk de bizakodva veszek tesztet’ hozaallast...

2017. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!