Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy tegnap lefeküdtem egy sráccal, ez volt a legelső.. amúgy pont tegnap kellett volna megjönnie ha pontosak akarunk lenni, de mindig szokott késni, nem ezen van a hangsúly. Nem volt nála gumi, nem védekeztünk, de nem élvezett belém, a legvégén ment el, amikor az utójáték volt...így mennyi az esélye annak, hogy terhes legyek? Most nagyon idegesítő amúgy...a hasam alatt amúgy fáj egy kicsit, szóval tényleg most kell majd megjönnie, de nagyon beparáztam...menjek el inkább, írassak egy esemény utánit orvossal vagy ha egyáltalán nem élvezett belém és a mensinek is most kell megjönnie, akkor nem kell aggódnom?


Jó, lehet szidni meg minden, hogy felelőtlen, stb..tudom, hibázunk..de SOS!


19l



2017. okt. 15. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha védekezés nélkül van benned kuki, BÁRMIKOR teherbe eshetsz. Úgyhogy rohanj esemény utániért.
2017. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Attól, hogy nem élvezett beléd, az elôváladékában még lehetett spermium. Ahogy az elsô írja, ilyenkor vmennyi esély mindig van terhessègre. Szedj gyógyszert, vagy legyen nálad gumi, de ez így gáz.
2017. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az mennyire játszik közre, hogy pont aznap kellett volna megjönnie? Az csökkenti az esélyt, nem?
2017. okt. 15. 15:47
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mit írunk neked igaz?Jó, akkor ne vegyél be esemény utánit, jó babázást. Én a menstruációm 5. napján, megszakításból lettem terhes...
2017. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy..igazából én is akarok bevenni esemény utánit, de barátnőkazt mondják, hogy ők nem vennének be a helyemben, mert eléggé mérgez meg így csekély az esélye stb...bár ja, nem szeretnék gyereket.
2017. okt. 15. 15:53
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Akkor már élveztétek volna rendesen végig! Így most nem is fejeztétek be, de mégis vehetsz be esemény utánit, de nehezebb a döntés, mert mi van ha a kis esély miatt mégsem kéne...? 😀

Ha beveszed, tutira mész. Ha nem, akkor lottózol...

2017. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Legelső alkalom volt, és eléggé fájt.. Most erről nem tehetek igazából, majd legközelebb jobb lesz.. Persze több ésszel. Barátnőm mondta hogy így eléggé kevés az esélye. Gáz vagy nem gáz a sráccal beszéltem azt mondta hogy ettől ne feljek mert közelében sem volt annak hogy elmenjen meg ugye óvatosan próbálta... Szóval tényleg necces helyzet.
2017. okt. 15. 21:32
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg az a baj hogy Pesten vagyok a Lakcímkártyan nincs rajta még a koli hogy ideiglenes lakcim, felhívtam pár kórházat azt mondták így el se látnak mert a körzetihez kell menni ahova tartozok.. Hát remek.
2017. okt. 15. 21:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha most megjön, akkor tuti nincs gáz, ugye? (jó hülye kérdés tudom, de kajak para)..mert azért görcsöl a hasam, ahogy szokott előtte.
2017. okt. 15. 23:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Közben ma megjött akkor tuti nincs gáz?
2017. okt. 16. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!