Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elso szex, menzesz kesik,...

Elso szex, menzesz kesik, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Oktober 6-an volt az elso szex baratommal. Mindketten 18 evesek vagyunk.

11-en kellett volna megjonnie a mensimnek, de semmi elojel.

Termeszetesen vedekeztunk. Nem ellenoriztunk kiszakadt e a gumi a vegen, de gondolom eszrevettuk volna.

Nem?

Kerlek segitsetek!

18/L



2017. okt. 15. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, első szex után sokaknál borul a hormon, nekem is késett egy keveset, barátnőmnek ki is maradt.
2017. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kesett elso alkalom utan 9 napot
2017. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2017. okt. 15. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem lesz semmilyen hormonális változás a szextől, ez hülyeség. Késik mert fiatal vagy, vagy csak úgy, valószínűleg észrevetted volna ha kiszakad, nem vagy terhes.
2017. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teszttel a legkönnyebb kideríteni, nem kerül sokba.
2017. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem észrevettètek volna de nem hiszem, hogy terhes vagy. Valamiért első együttlét után nekem se jött meg normálisan. Nem tudom mi lehet az oka.

Viszont amíg középiskolába jártam sokat paráztam azon, hogy mi van ha... Szerintem attól is késhet, hogy annyira várod :)

2017. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!