Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nap késés után (és több...

6 nap késés után (és több poz. Teszt után) UH-n még nem látszik semmi. Normális? (tehát 4+6 hetes vagyok ma)

Figyelt kérdés
a peteérés pont félidőben volt, nem lehet fiatalabb a terhesség. az uh-s gyakorlott viszont a gép elég régi és a hólyagom tele volt. mit gondoltok?

2017. okt. 16. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ne is csodàlkozz,mèg 5 hetes sem vagy.Biztos ott van a kis baboca csak nagyon kicsi mèg,hüvelyit csináltak?
2017. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen hüvelyit. én is korainak gondoltam, de az orvos mondta hogy most menjek.
2017. okt. 16. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
En is 4+6on mentem el eloszor, engem elkuldott hogy legalabb egy hetet varjak meg, mert ugysem fogja latni. Meg nagyon picike
2017. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl korai volt a vizsgálat. Nyugi biztosan ott van a babó. Én egy hete teszteltem pozit. Most vagyok 5hetes és még nem voltam dokinál. Szombaton töltöm a 6 hetet. Úgy gondoltam, hogy majd jövőhéten csütörtökön vagy pénteken megyek dokihoz. Pont azért nem megyek, mert úgy sem látna semmit. :))
2017. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 4+5 hetesen csak 9,5mmes mnyhártya volt semmi egyéb. ( jó gépen néztek)

Se felritkulas sem petezsák.

Utrogestanert mentem azert nezett ilyen korán.

De soha tobbe mert ennyi aggodast amit okozott.. utana ugy ketsegbe estem h önszorgalomból elmentem hcgt nézetni

4+6hetesen volt 940,5ml/U és 5+1 hetesen 2200 ml/ U akkor tudtam megnyugodni.

Aztan 5+6 hetesen még csak 9mmes petezsák se szikhólyag se egyéb. Na megint aggodas.:D szval masodik babaval ha nincs baj nem megyek 7.hét elott


7+6hetesen mentem azta ujra volt szivhang es baba, vegig 2 nappal nagyobb volt a genetikai uh ig. De nem fogant kesobb ez tuti. Uhval kovettuk es mar 9.pdon pozit teszteltem. Eros pozit...

Szval van ilyen :) azota 4-5nappal mindig angyobb.

Neaggodj.

Folsav+ magnézium es vas !!:)

2017. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok. igen nem értem miért hívott be ilyen hamarra.
2017. okt. 16. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6+5 naposan volt először UH-n. Petezsákot sejtett... 8+5 naposan volt már szívhang. Szerintem is korai.
2017. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!