Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom betette nekem egy...

A barátom betette nekem egy pillanatra aztán kivette lehetséges hogy teherbe ejtettem?

Figyelt kérdés

#szex #terhesség #1másodperc
2017. okt. 16. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Te őt biztos nem (mert hogy így fogalmaztál), de nagyon nagy valószínűséggel ő sem téged, nyugika. Több kell ahhoz, hogy teherbe ess.
2017. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

A baràtod rakta be neked(de mit is??) ès ettől ő lenne terhes??? 😀 😱 😂

Használd már az agyadat, de a Lili vok-ból is pont az "agy" hiányzik...

2017. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Remélem, hogy nem, nem kéne szaporodnod. Jó lenne, ha tisztában lennél a szaporodás fogalmával, mielőtt szexelsz.
2017. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Miez? Melegfront?
2017. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Made my day:)

Kicsi a valoszinusege h teherbe ejtett,bar elovaladekban is vannak himivarsejtek. Szerintem is elobb olvassatok el h mi h mukodik,aztan tegyetek be 1mp-re:)))))

2017. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Lehet hosszabb időre is, csak legyen kondom a "fegyveren"!
2017. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Juliusz48 válasza:
Ha ez volt az első próbálkozása a fiúnak, könnyen lehet, hogy annyira izgatott volt, ami elég a lövéshez, és mire kihúzta már bármi történhetett. Egyszerűbb lenne, ha a terhességi tesztet kérdeznéd, esetleg gondolkodás nélkül bevennéd az esemény utáni tablettát.
2017. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az sem derül ki, hogy mikor is volt az az egy pillanat, mert ha épp spricc előtt tette be, és spricc után vette ki, akkor az az egy pillanat is épp elég. Az írásod alapján viszont még éretlen vagy a szexre, amihez hozzátartozik a védekezés is. Ha erre nem vagy képes, és a gyk-ra szaladsz esemény utáni tabletta helyett, akkor könnyen lehet, hogy három gyerekkel cseszel ki egy életre: magaddal, a barátoddal és a gyerekeddel, mert szülőnek is éretlen leszel, és nyilván eltartani sem tudod, tudjátok.
2017. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem hibás nyelvtanilag a kérdés, ha Lili úgy értette a "teherbe ejtettem"-et, mint a "teherbe ejtetetik"-et, csak első személyben.
2017. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az egész társadalmat ejtetted teherbe. Vannak, akikkel csak a gond van, és könnyen lehet, hogy ez örökletes probléma.
2017. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!