Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevettem a 72 oras tablettat,...

Bevettem a 72 oras tablettat, nem lett semmi reakcio, aztan megint voltam a parommal, nem vedekeztunk de idoben kivette. S most hamarabb megjott a menstracoim. Lehetseges e hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal nem tanultál a hibádból? Az előváladék is tartalmazhat spermát és attól is teherbe lehet esni. Ha megjött a mensid akkor is lehetsz terhes. Max nem olyan az állaga/mennyisége mint szokott.
2009. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

gőzöm sincs hogy terhes vagy-e....

de hogy valami gond van a felfogásoddal, az biztos... már ne is haragudj:S be kellett venned azt a hormontúltengéses tablettát, és képes vagy azután is védekezés nélkül szeretkezni??? hány éves vagy? O.o

2009. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A 72-oras tabletat azt csak biztonsag kedveert vettem be, hisz nem volt semmi baj csak kicsit beijedtem mert elszamoltam a napokat s pont peteereskor voltam a baratommal.
2009. jan. 28. 15:22
 4/16 A kérdező kommentje:
A menstruaciom a szokasos, csak annyi, hogy 3-om nappal hamarabb jott meg. De ahogyan tudom a 72-oras tabletta miatt jott meg hamarabb mert 9-10 napra ra meg kell jojon. A menstruaciom szokasos volt.
2009. jan. 28. 15:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne játsz a tűzzel!
2009. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, és meg is érdemelnéd. Csak a szegény babád nem, hiszen ő nem tehet róla, hogy az anyja egy felelőtlen liba, s mégis ő hal bele.
2009. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... Sok eszed van, már bocs. Én is csináltam így, de egyszer úgy megijedtem, hogy megfogadtam, többet soha. Nem érdemes kockáztatni, higgy nekem. Nem ér meg annyit...

Egyébként lehetsz terhes.

2009. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék,hogy hány éves vagy??

Annyi eszed már lehetne,hogy ne a vak világbacsina´ld!!!!

Lehet,hogy anyukáddal kellene elbeszélgetned..........

2009. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem voltam eleg vilagos! Nem a 72 ora alatt voltam a baratommal, hanem ra vagy masfel hetre.
2009. jan. 28. 18:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
TÖKMINDEGY! Ezt mindenki leszűrte, amúgy. Hanem pontosan azért nem értjük, ha egyszer már belevitted magad ebbe a hormonális bombába, ami NEM JÓ a szervezetednek, hogy voltál képes másodszor is ugyanebbe a hibába beleesni?! Ne haragudj, de ez nagyon nagy felelőtlenségre vall!!!
2009. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!