Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy mennyi az eselye a terhess...

Igy mennyi az eselye a terhessegnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, nagyon bután cselekedtem es szegyenlem is magamat, de sajnos nem tudom vissza csinalni.

Lefekudtem a baratommal ovszer es minden egyéb vedekezes nelkul, nem elvezett el belem, ez biztos. Amiért nagyon felek, az azert van mert a peteeresem 14-15.en volt. Az egyuttlet pedig 11 es 12.en volt. Szoval elvileg a peteeresem elott, ami szerintem kesett es ma van, mert sokat stresszeltem ebben a par hetben es most jon belolem kicsi valadek.

Tudom, nagy felelotlenseg... Az abortuszba bele se merek gondolni! A babat sokkal jobban sajnalnam mint magamat, de csak arra tudok gondolni hogy mi var ram a terhes vagyok... Varok minden kommentet:(

Amugy azt nagyon sokszor olvastam hogy a megszakitasos vedekezessel egy év alatt 100 nobol 35 lesz terhes. Akkor elvileg 75%-ban biztonsagos, nem? De ez a peteeres alatti idoszakra is ervenyes, vagy olyankor sokkal tobb a terhesseg eselye? Azt is olvastam hogy ha a ferfi gyakran elvezik el, es dohanyzik akkor a spermai rosszabb "minoseguek". Errol is velemeny?

Nagyon remelem hogy nem leszek terhes, de bármi történjen soha tobbet nem fogok vedekezes nelkul szeretkezni...

Ha valakinek van kedve, privatba is irjon nyugodtan!

Utolso ehez tartozó kerdes: ha múlt homapban vettem be 72oras tablettát, akkor most csuszhatott a peteeresem?:c



2017. okt. 17. 20:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
9es, nincs semmiféle hormonproblémám, nem is volt soha... egyszerűen csak nagyon jól sikerült az együttlét, és a nőgyógyász szerint az intenzív orgazmus soronkívüli peteérést okozhatott. És mivel a spermiumok több napig is életképesek, így összejött a fiam.
2017. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
11 soronkivüli peteérés nincs, úgyhogy szerintem válts nödokit, ahhoz, hogy megérjen egy pete, kell 2 heti összehangolt hormonmüködés, ezért nézik a hormonsort a ciklus 3., 14., 21. napján, egyébként tudom, hogy előfordulhat ilyen simán, de annyira azért nem gyakori.
2017. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
7%
Ja és visszatérve, annak szinte semmi esélye nincs, hogy megszakítással 5. ciklusnapon teherbeessél, plusz az unokahugod meg a pettingtől, az igazat megvallva én ezt nem is nagyon hiszem el, bocs. Lehet neked azt hazudta, hogy petting volt.
2017. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy baràtnőm évekig megszakítàssal védekezett, egyszercsak besikerült, 3 éves a kislàny.

Én 1,5 évvel babatervezés előtt leàlltam a fogamzàsgàtlóval, megszakítàst kezdtünk alkalmazni, csak akkor jött a baba mikor terveztük.

2017. okt. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hat en nem tudom, ismeroseim kozul mindenki azt mondja hogy nyugodjak meg, a kommentek alapjan se kene nagyon aggodnom lehet..szerintetek?
2017. okt. 18. 12:17
 16/24 anonim ***** válasza:

Én nem nyugodnék meg teljesen. Minimàlis esély van, pàr szàzalék. De szerintem nem fog vigasztalni, ha te abba a pàr szàzalélba esel véletlenül.

Csak nézd meg a pearl indexben hàny szàzalékot adnak neki.

Ha teljesen biztonsàgos lenne miért talàltàk volna fel a fogamzàsgàtló eszközöket?

2017. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Sot, szerintem nem volt peteeresem mert kb 90% szazalekig biztos vagyok benne hogy most van..
2017. okt. 18. 13:50
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki nemi életet él, az nem lehet 100%.ig biztos abban, hogy nem sikerülhet be a gyerek. Évekig védekeztünk mi is így, bár nálunk azért volt másabb, mert ha jön a baba, had jöjjön elv működött. Felnőttek vagyunk, saját élettel évek óta. Aztán mikor úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba, a 3. hónapban sikerült összehoznunk.


A peteérésben viszont ne légy olyan biztos, kevés nő érzi meg a peteérést, elég egy kis stressz és már tolódik minden. Én is így jártam, próbálkoztam az ovu teszttel 10 napon át (28 napos a ciklusom évek óta), akkor is, mikor elvben pm-em volt, de nem mutatott soha semmit és még is 33 hetes vagyok. Az emberi szervezet nem gép, a legkisebb "homokszem" is megzavarhatja. Mindent összevetve azonban, szerintem iszonyú kicsi az esély a terhességre, de 100%-ig csak akkor derül ki, hogy ha megjött.

2017. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! A kerdesemben azt irtam hogy peteereskor voltunk egyutt de szerintem megse volt mert stressz miatt kesett. Szinte biztos hogy tegnap volt
2017. okt. 19. 18:28
 20/24 anonim ***** válasza:

gondolom nem vettél be esemény utánit

amúgy meg még ha tegnap is lett volna peteérésed, a spermiumok 3 napig életképesek.

2017. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!