Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy mennyi az eselye a terhess...

Igy mennyi az eselye a terhessegnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, nagyon bután cselekedtem es szegyenlem is magamat, de sajnos nem tudom vissza csinalni.

Lefekudtem a baratommal ovszer es minden egyéb vedekezes nelkul, nem elvezett el belem, ez biztos. Amiért nagyon felek, az azert van mert a peteeresem 14-15.en volt. Az egyuttlet pedig 11 es 12.en volt. Szoval elvileg a peteeresem elott, ami szerintem kesett es ma van, mert sokat stresszeltem ebben a par hetben es most jon belolem kicsi valadek.

Tudom, nagy felelotlenseg... Az abortuszba bele se merek gondolni! A babat sokkal jobban sajnalnam mint magamat, de csak arra tudok gondolni hogy mi var ram a terhes vagyok... Varok minden kommentet:(

Amugy azt nagyon sokszor olvastam hogy a megszakitasos vedekezessel egy év alatt 100 nobol 35 lesz terhes. Akkor elvileg 75%-ban biztonsagos, nem? De ez a peteeres alatti idoszakra is ervenyes, vagy olyankor sokkal tobb a terhesseg eselye? Azt is olvastam hogy ha a ferfi gyakran elvezik el, es dohanyzik akkor a spermai rosszabb "minoseguek". Errol is velemeny?

Nagyon remelem hogy nem leszek terhes, de bármi történjen soha tobbet nem fogok vedekezes nelkul szeretkezni...

Ha valakinek van kedve, privatba is irjon nyugodtan!

Utolso ehez tartozó kerdes: ha múlt homapban vettem be 72oras tablettát, akkor most csuszhatott a peteeresem?:c



2017. okt. 17. 20:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 tesztet, mindegyik negatív lett!
2017. okt. 29. 19:45
 22/24 anonim válasza:
Az elovaladektol elmeletileg nem lehetsz terhes, mert nem a herek termelik. A baratommal egy even keresztul megszakitasosan vedekeztunk es nem lettem terhes. Csinalj egy tesztet aznap amikor meg kell jonnie es kiderul minden.:)
2017. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Csináltam 2 tesztet negativ lett mindketto. Elvileg ma kene hogy megjojjon de meg semmi..
2017. okt. 30. 19:40
 24/24 A kérdező kommentje:
Ahh megjött 1-2 nap késéssel, nagyon örülök neki
2017. okt. 31. 11:04
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!