Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leflokin, fluconer gyógyszer...

Leflokin, fluconer gyógyszer tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal babát tervezünk es ezért teljes kivizsgálason estünk át.Nálam baktériumot találtak a hüvelyben (semmi panaszom nem volt egyébként) páromnál semmit mivel eddig óvszerrel védekeztünk.2 hétig kell mindkettőnknek szedni a gyógyszereket.A dokitól kérdeztem, hogy a gyógyszer abbahagyása után azonnal próbálkozhatunk, vagy várni kell, hogy a gyógyszer kiürüljönn de azt mondta, hogy majd 2 hét múlva ha kontrollra megyek majd elmondja.De én addig nem bírom ki 😊 szóval ha valakinek van vele tapasztalata és megosztaná velem azt nagyon megköszönném!

2017. okt. 18. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat bird ki. Mert az orvos azt mondtam vagx inkabb idegen laikus emberekre hallgatsz? tebtudod...
2017. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de egyszer szedtem ilyen, levofloxacin tartalmú gyógyszert és sajnos teherbe estem abban a hónapban. Ez egy D kategóriás teratogán szer, szerintem nem szabad rögtön teherbe esni a szedése után. Várjatok (én a 34. héten szültem meg halva azt a babát, súlyos fejlődési rendellenessége volt, gyaníthatóan emiatt a szer miatt).
2017. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló nagyon sajnálom ami veled történt.Csak azt nem értem, hogy külön kiemeltem a dokinak, hogy babát tervezünk (nem szeretnénk hónapokat húzni a dolgot, így is ki tudja mennyi idő míg megfogan), akkor miért ezt a típusú gyógyszert írta fel??!!Ráadásul nem tudok aludni tőle, már 3 éjszaka volt, hogy csak 1-2 órát aludtam.
2017. okt. 20. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ezt írta fel, de legalább tájékoztathatott volna, hogy nem tanácsos mellette teherbe esni. Nekem anno a fül-orr-gégész írta fel, és ő sem mondta, hogy nagyon vigyázzunk, mert magzatkárosító.
2017. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!