Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy természetes szülés után...

Egy természetes szülés után volt olyan, akinek nem volt átjárható a petevezetéke?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves kisfiam, hamar fogant, minden problémamentesen zajlott, a szülés is. De lehet nemsokára átjárhatóságit is szeretnék, mert nem jön a kistestvér lassan 1 éve. Se fertőzésem, se gyulladásom nem volt a szülés óta. Van valaki hasonló helyzetben? Mi lett az átjárhatósági eredménye?

2017. okt. 18. 14:27
 1/2 cicahopp ***** válasza:
Szia nekem nov 8 volt átjárhatóságim, már nem jött meg ... előtte 1 évig nem sikerült, előtte meg volt egy missed abom. Most várom a jövőheti UHt mert most még csak petezsák volt. Csináltasd meg szerintem.
2017. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia. tudom nem mai kérdés de írok én is.

nekem már két gyermekem van 27 vagyok. ma volt HSG egy év sikertelenség után és a jobb oldali teljesen elvan záródva a bal 3/4 volt azt átjárhatóva tudták tenni. 4-5 nap múlva esedékes a peteérésem, nagyon bizakodó vagyok :) remélem most sikerül :)

márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!