Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyamatos két csíkos ovuláció...

Folyamatos két csíkos ovulációs (Lh) teszt?

Figyelt kérdés

A ciklusom 6. napján, menzesz utáni napon, nagyon erős alhasi fájdalmam volt. Mint amikor peteérésem van. Kíváncsi voltam, csináltam ovu tesztet. 10 percen belül halvány teszt csík jelent meg, az idő múlásával ez sötétebb, majdnem azonos vastagságú és sötét mint a kontroll csík. És ezt már 7. napja ugyanígy játsza. Most kéne ovulálnom, most vagyok időben, de mégsem pozitív sose, és jele sincs, pedig mindig megérzem.

Lehet tényleg menzesz alatt volt ovulációm? De akkor miért erős két csíkos folyamatosan a teszt? Miért sötétedik be még jobban időn túl minden teszt?

Köszönöm a segítséget!


2017. okt. 19. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Szia. Ne haragudj de miert nem olvasol utana h mukodik?

Az LH teszt CSAK AKKOR es csakis akkor pozitív,HA A 2 CSÍK EGYFORMA(!!!)ERŐSSEGŰ VAGY A TESZTCSÍK(!!!) ERŐSEBB A KONTROLLCSÍKNÁL. Amíg nem igy van addig nincs lh csúcs!! Ez nem terhességi teszt, más elven működik

2017. okt. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Es az h 2 csikos tok normális mert az LH homron mindig jelen van ezért hívják LH csucsnak mert akkor termelődik a legtöbb.:)


10perces teszt meg már nem ervényes. 5 percig az utána nem számit hiába nézegeted es hiaba lesz eros

2017. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha pozitiv napod lesz egybol pozi lesz*
2017. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom milyen elven működik. Használom egy ideje. És bizony láttam mindenfélét már. De ilyet hogy folyamatosan két csíkos, még nem. Ha negatív volt, még csak halvány tesztcsík sem volt. Elképzelhető hogy ez erősebb teszt, és érzékenyebb az lh szintre, ezért van mindig két csík rajta?

Köszönöm a hozzászólásokat eddig

2017. okt. 19. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el ha pozi akkor szinte azonnal az lesz. 10 perc után nem számít az eredmény.
2017. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem pozitív, tisztában vagyok vele. Mind időn túl erősödik. Tudom, hogy nem számít ilyenkor már. Csak gondoltam hátha valaki meg tudja magyarázni időn túl miért erősebb, és egyáltalán ha nincs is peteérésem miért két csíkos a teszt.

Már csak az éruékenységére tudok gondolni. Sok képet láttam google-n ovu tesztekröl. Sokkal erősebb csíkjaim voltak. Nem kis halványak mint másoknál.

2017. okt. 19. 07:20
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Normal esetben idontul senki sem.nezegezi.:)

Ertsd meg felesleges dolgon agyalsz.:) ha más fajtával tesztelsz vagy erzékenyebb akkor azért lehet. Vagy csak ilyen a teszt. Nem veled van a baj,nem vagy terhes (vagyis ha igen akkor se amiatt ilyen a teszt) ez csak ilyen most és kész. Értelmetlen dolgon agyalsz

2017. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Kedves Kérdező! Volt azóta ovulációd? Ebben a ciklusban nekem is így volt, hogy időn túl jóval sötétebb volt. Konkrétabban láttam így a végeredményt, de tudom, hogy nem volt már érvényes. Nekem megvolt a tüszőrepedésem - voltam orvosnál ő mondta - akkor negatív is volt a teszt, de most újra dupla két csíkos. Nem tudom miért.
2017. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!