Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye csak egy csíkos?

Ugye csak egy csíkos?

Figyelt kérdés

[link]


4nap van a menzeszemig



#teszt #negatív #csìkos
2017. jan. 31. 11:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De azt nem tudni, hogy azért, mert nem vagy terhes, vagy azért, mert korai a teszt.

Ezért nincs értelme a menzesz kimaradás előtt tesztelni.

2017. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem még négy nappal utána is egy csíkos volt még, aztán mégis terhes voltam. Amíg nem jön meg, addig mehet a drukk. :)
2017. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok benne ebben mèg, de meg nemis szeretnènk babát, ha jon nembaj, nem mennèk abortuszra. De meg nem tudnank kenyelmesen nekivàgni es óvszer baleset volt.. ( ami nalunk soha, soha eletemben nem szakadt ki nalam gumi...)

Fogamzasgatlót meg szedjen akinek három anyja van.:)

2017. jan. 31. 11:18
 4/27 A kérdező kommentje:

Ezzel persze nem szeretnem bantani azt, aki szed. Csak az en menzeszem 2hónap alatt ugy felborította, hogy 3ev volt helyretemin :(

Hat .. miota a baleset volt a parom izgatott. Ő szeretnè, eloszor nagyon odavolt h most milesz de lassan kezd engedni. Agyalunk h elore hozhatnank a gyerekvállalàst. Tavasszal belevàgnánk, ha csak para volt most ( de 13.ciklusnapon tortent, es igy bennen landolt minden..) :/

2017. jan. 31. 11:20
 5/27 anonim ***** válasza:

Nagyon korai volt a teszt!

Sajnos még bármi lehet. Szerintem most te sem tudod, minek szurkolj:)

Igazán akkor lesz biztos, hogy nincs baba, ha megjött.

2017. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen vegyesek az èrzelmeim.:) megirom majd mi lett
2017. jan. 31. 13:18
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
Mi a fenének tesztelsz, ha még nem is késik??? Aztán ide rakod fel a képeket, amiről csak annyit tudnak mások is mondani, hogy negatív, de még lehet pozitív. Nem értem az ilyet, komolyan..
2017. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Èletem első tesztje

2. Erre van kitalàlva az oldal.. pörgess tovább, ha zavar.

3. Nekem ne mondd mar h korai.. :D ezrek tesztelnek mar 10-11dpon pozit, es ha baba szeretnem megtartani, de egy masik betegseg miatt gyogyszert szedek ami arthat. Szval tok jo lenne tudni mivan.

4. A stilusod köpni való (valoszinuleg) nő lètedre. Ásd el magad. Köszi! :)

2017. jan. 31. 13:24
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ha a megerzesemre hallgatok bar nem ismerlek, szerintem most nem vagy terhes. Ird meg mi lett! Koszke!!

Es tetszett a leosztas ;) bruhahaaaa :)

2017. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Koszi. Pedig nem szokásom ez a stilus.😀 szerintem sem vagyok. De azert izgalmas. Tegnapig nem erdekelt..de akkor làttam h termekeny idoszakom volt. :) majd eldol.:)
2017. jan. 31. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!