Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakitassal vedekeztunk....

Megszakitassal vedekeztunk. Pont a peteeres napjan. Szombat este es vasarnap reggel. Ez 7 napja tortent. Ket napja feszul a mellem, faradt vagyok es hanyingerem van. Szerintetek lehetek babas?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

1. Akármennyire kifogásolod a stílust, abban a korábbi válaszolóknak igazuk van, hogy a megszakítás nem védekezés.

2. Abban is igazuk van, hogy igen, lehetsz terhes.

3. Az is igaz, hogy egy hét múlva érdemes tesztelni.

2017. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Így azért nem túl sok esélye van. A tünetek meg alapból koraiak lennének! De teljesen úgy tűnik, hogy már szeretnél babát. Hozzátok előrébb! Már nem mindegy ez a 2-3hónap?? Lehet, hogy csak többedik próbálkozásra sikerül még "élesben" is...
2017. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi is igy csinaltuk a ferjemmel abbahagytam a gyszert es megszakitassal szexeltunk. En ugy soha nem lettem terhes viszont ha belem elvezett akkor azonnal. (Igy viszont mindig elsore terhes leszek)

Ez az en tapasztalatom. Remelem segitettem.

2017. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitokesz valaszolat:)A stilus az "Eszetlen"re vonatkozott.En nem bantottam senkit csupan egy kerdest tettem fel....amugy ma egy kis pecetelo verzesem volt.27.en kell megjonnie.
2017. okt. 22. 22:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia.Terhes lettel végül?
2018. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ginger Mama ***** válasza:
Sosem írják meg 😭
2018. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!