Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki nem várt előtt...

Van olyan, aki nem várt előtt 2-3 nappal szeretkezett a párjával? Beszélt így el valaki vagy lett valakinek így is baba?

Figyelt kérdés
Használok ívű tesztet.2 pozitív napon tudtunk együtt lenni párommal,az 1. Negatív napon sajnos nem.Ismerősöm akit megkérdeztem,azt mondta nagy eséllyel lesz baba.Ma hajnalban(2017.10.22) és tegnap este(2017.10.21) szeretkezett a párommal.Jövőhét keddre nem várom.Nem tudom,hogy összejött e a baba de ha igen,félek,hogy emiatt elmehet.Csak normális emberek válaszát,tapasztalatát várom.Köszönöm.
2017. okt. 22. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

őőő...ha figyelmesen végigolvasod amit írtál:

Tehát az ismerősöd szeretkezett a te pároddal és te leszel terhes? :DD

A főcím mondatáról már nem is beszélve, meg úgy összességében az egész katyvaszról :DD

Bocsi, tudom, hogy normális emberek válaszát vártad, de szerintem fogalmazd meg újra az egész kérdésed. :)

2017. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy szép kerek kérdés lett! :)

Csak értelmetlen amit írtál!


Ha arra vagy kíváncsi h: nem várt előtt teherbe lehet e esni?

Igen. De nagyon nagyon kicsi az esélye!!!

2017. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már bármelyik percben megjöhetett volna, 1x nem védekeztünk, a biztonság kedvéért vettem be esemény utánit is, de így is anya lettem...
2017. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En normalis embernek tartom magam, gondoltam valaszolok.

Biztos sokan vagyunk akik nemvart elott 2-3 nappal szexelunk a parunkal.

Azt nem ertem, hogy mit jelent: beszelt igy el valaki?

Szep, hogy az ismerosod szeretkezett a paroddal es azt varod, te ess teherbe...😂


Masikat sem ertem: mi miatt felsz? Mi miatt mehet el a baba? Az ívű tesztrol mar nem is beszelek... az mi a rosseb?

2017. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki szeretkezett a pároddal?
2017. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbol a zagyvasagbol egy ertelmes mondatot nem lehet kiszurni.
2017. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!