Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruált terhesség...

Aki menstruált terhesség alatt, mennyi idő után maradt ki neki először a vérzése?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert már 2. hónapja szinte alig vérzek menstruációkor. Eddig 3-4 napig ömlött belőlem a vér éjjel-nappal, most meg szinte egy napig vérzek intenzívebben aztán utána már csak maszatolás van. Nem próbálkozunk babával, viszont megszakítással védekezünk, szóval ha jön a bébi örülnénk neki! Közben meg egész furcsa változások mennek végbe rajtam, persze lehet hogy csak a hormonok játszanak velem... pl. ugyanúgy elkezdtem pattanásosodni mint amikor terhes voltam, pedig amúgy nem jellemző rám. Még szoptatom esténként a kisfiamat (16 hónapos) és kezd elapadni a tejem, pedig eddig volt rendesen. Persze ez mind lehet véletlen.

Lehet hogy tesztet kellene vennem?


2010. máj. 29. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj ha ugy erzed.
2010. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. hónap után maradt ki.
2010. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a 2. hónaptól maradt ki.
2010. jún. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtek fájni a melleim is úgyhogy veszek tesztet! Hát kíváncsi vagyok....
2010. jún. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!