Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fájt a szülés?...

Mennyire fájt a szülés? Mennyire volt nehezen elviselhető a terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szzeretnék kisbabát,de annyi félelem van bennem. Ti nem éreztétek ezt? Félek,hogy milyen lesz a terheség, a rosszullétektől. Attól,hogy mennyire fog fájni a szülés..és természetesen félek attól is,hogy rendben lesz-e minden a babával.



28/l


2017. okt. 24. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Terhesseg pikk pakk eltelt suliba jartam allamvizsgaztam ilyesmi alomszep szules eletem legszebb 12 oraja volt 37. Hetre szuletett 22 eves voltam

2. Terhesseg 10 honapja 33 eves vagyok terhesseg elviselheto volt a derekam fajt mas bajom nem volt a szules pokol volt azt hittem elpusztulok minden tankonyveb leirt komplikacio megvolt. A baba intenzivre kerult egy honapra mar jol van. 🙏🏻

3. Terhesseg 13. Hetes vagyok semmi bajom nincs szep szulesre keszulok.

2017. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én nagyon szerettem a terhességet, leszámítva az utolsó heteket, mert az kényelmetlen volt, de semmi extra. Rosszul is alig voltam, de az se volt vészes, pl egyszer sem hánytam, max hányingerem volt. A szülésben inkább a vajúdás a fájdalmas, nem annyira a kitolás. De ha annyira elviselhetetlen lenne, akkor mindenki artikulálatlanul üvöltözve fetrengene a földön. :D én nem is éreztem késztetést a kiabálásra, végig talpon voltam, szóval semmi világvége hangulat. (fájdalomcsillapítót se kaptam) A regenerálódás nekem lassan ment (100%osan másfél év), de szerintem átlagban hamarabb helyrejön az ember, és tényleg, a gátmetszés hegén kívül semmi nem jelzi rajtam, hogy én valaha is kihordtam és megszültem egy gyereket. És hát lassan három éves lesz a lányom, de ezek a boldog pillanatok tényleg mindent megérnek :) olyannyira, hogy hamarosan duplázunk
2017. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utáltam a terhességet :/ sosem múló orrdugulás,minden csontom fájt az utolsó hetekben,a hasam iszonyat nagy volt,álmatlan éjszakák,stb stb...a szülést egy óra alatt le tudtam :D és nagyon nagyon fájt
2017. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!