Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4-5 napja nagyon érzékenyek a...

4-5 napja nagyon érzékenyek a mellbimbóim, annyira, hogy ha melltartót kell felvegyek már a könnyeim kijönnek. Eleinte még elviselhető volt, de mára már nagyon rossz. Szerintetek? A többi lent

Figyelt kérdés

Minden menstruáció előtt szokott fájni, de ennyire nem. Általában a ciklusom 35 napos, így pénteken (13-án) kéne megjönnie. Tegnap és ma éreztem enyhe fájdalmat a hasam aljába, de nem görcsölést, hanem inkább tompa fájdalmat. Mikor kezdődött a mellbimbó érzékenység akkor előtte napokban alhasi szurkálást is éreztem. :/


Szerintetek lehetséges baba? Vagy meg fog jönni? :/ Régóta próbálkozunk már és sok mindenen keresztül mentünk már, de ennyire még sose szenvedtem. :/ Nektek milyenek voltak a tünetek?



2016. máj. 11. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát, nekem 5-6 hetes terhesen még a levegő is vágta a bimbóimat, olyan érzékenyek voltak... Szurkolok! :)
2016. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nagyon remélem, hogy most végre sikerült! Majd kiderül.
2016. máj. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!