Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Továbbiak lent.

Terhes lehetek? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

A múlt napokban a barátom belém hatolt gumi nélkül, bár ez 1 percig sem tartott (es nem voltam olyan nedves sem akkor). Most, amikor meg kellett jönnie, reggel barnás "váladék" jött, és ez a nap folyamán nem gyarapodott, nem kezdett a színe vörössé változni. Ha meg kell jönnie, kezdetlegesen mindig ilyen jön aztán a nap végére már rendesen vérzek. De most nem változott semmit, egy mininális barnázás jött. Nagyon megijedtem most, ugyanis korábban nem volt ilyen. Ugye nem lehetek terhes?

(Az egyik barátnőm folyadékhiányra tippel).

Válaszokat előre köszönöm, hurrogást pedig nem kérek.:)

18/l



2017. okt. 24. 19:24
 1/7 anonim válasza:
52%
Mi lesz a kicsi neve?
2017. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem számit mennyire voltál nedves. De valaki magyarázza már el mi a fszért kell akár egy percre is berakni gumi nélkül, ha nek akar valaki gyereket. Amúgy 50% vagy terhes leszel vagy nem.
2017. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
ilyenek miatt tart a világ ott ahol tart :(
2017. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye de persze nem 0. Szerintem holnap beindul az a menzesz de ha nem szeretnél babát akkor ne játszadozzatok ilyenekkel,tessék gumival kezdeni és azzal is befejezni!
2017. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta?
2017. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elhúzódó pecsételés inkàbb jelent hormongondot, mint hogy folyadékhiànytól legyen. A terhességet pedig teszttel tudod kizàrni.
2017. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt gond.:) Keves volt a folyadekbevitel
2018. febr. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!