Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett 15 napot és most dél...

Késett 15 napot és most dél körül úgymond megjött, de most voltam wc-n és csak 2 csepp barna pötty van a betétemen. Most mi a szösz lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig reggel szokott megjönni, és ha megjön akkor rögtön beindul a véráradat, most meg csak görcsölget a hasam,mintha menstruálnék, de csak barnás valamim van. Sajnos melózom,majd csak fél 5 körül jutok haza,addig megőrülök. Lehet,hogy mégis babás voltam és elveszítem? Annyira sírhatnékom van....
2008. okt. 22. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 csepp barna pötty még simán lehet egészséges, virgonc baba! Nyugi! Tesztet nem csináltál? Mindenképp csinálj, mert most különösen fontos az eredménye, akármilyen is az!
2008. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem negatívat. Kezd jobban görcsölni a hasam...most megint megnéztem és olyan nagyon-nagyon sötét vörös véres-barnás, én sem tudom pontosan,hogy melyik inkább. De szar ez az állapot...
2008. okt. 22. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos nem voltál babás, mert ha elveszitetted volna a teszt pozitivat mutat még a vetélés napján is mivel a hcg még a szervezetben van, inkább késett talán stresszes voltál és azért.
2008. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én nem tudok jó híreket írni! Nekem már hat napja késett, aztán 7. reggel nagyon sötét, barnás, alvadékos volt a vérem. Még meg is néztem jól a betétemen , ilyen darabkás volt, nyúlós, erős görcseim voltak! Nagyon szomorú lettem, mert megjött, viszont másnapra teljesen elmúlt. Nekem azt mondta nőgyógyász, hogy csináljak tesztet, mert ha poz. akkor volt baba, csak nem sikerült beágyazódni és valószínű kilökődött. De nem csináltam tesztet, mert már úgyis mindegy! Ha volt akkor elment! Nem szomorítom magam még ezzel a tudattal is! Remélem te nem így vagy most! Szorítok érted!
2008. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem jól írtam, nem beágyazódni nem sikerült, hanem valahogy másképp fejezte ki magát, de a lényeg , hogy nem maradt meg!
2008. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a helyzet, hogy voltam már babás, és kb. 8 hetes terhes voltam,amikor nagyon halvány pozitívat teszteltem,és annál is volt egy kis barnázás kb.2-3 napig. Azt hittem akkor is,h.ilyen volt a mensim,de csak bögyösödtem,és akkor teszteltem,nem is volt más tünetem. Stresszes meg abszolút nem voltam/vagyok,mert az úgyse old meg semmit, csak ront a helyzeten, úgyh.nem hiszem,hogy az miatt késett...
2008. okt. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!