Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napos késésnél negatív...

Bonbonli kérdése:

Két napos késésnél negatív teszttel aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg kérdés lett feltéve a témával kapcsolatban, de tanácstalannak érzem magam! Szeptember 23-án jött meg utoljára a vérzésem! A ciklusom 27-32 nap között mozog, így a peteérést nem tudom pontosan belőni! Ma vagyok a 34. napon és a reggeli tesztem negatív lett, pedig megbízhatónak mondott tesztet csináltam! Tervezzük a babót egy ideje, de egyáltalán nem vagyunk ráfeszülve, mivel nagyon időben vagyunk még! Nyáron voltam nőgyógyászati kivizsgáláson, ahol mindent rendben találtak! Vannak babás tüneteim, de ezekre nyilván ráfogható hogy bebeszélem! Szerintetek van értelme aggódom, hogy valami probléma van? Ha továbbra sem jön meg mikor lenne érdemes orvoshoz fordulnom?

2017. okt. 26. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sajat peldamat tudom mondani. Nekem mindket terhessegemet mar a nem vart menstruacio elott kimutatta a teszt. Persze ez nem mindenkinel van igy. De 1x volt olyan is, hogy 2 egymast koveto menzi kimaradt, pedig semmi bajom nem volt. Orvosnal is voltam. Aggodni nem kell. Ha kesik meg, tesztelj 2 nap mulva is.
2017. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, hogy neked eddig soha nem késett 2 napot. Semmit nem jelent, tök normális dolog és mivel a teszted negatív nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Természetesen ezzel nem kell nödokihoz menni. Terhestünet pedig csak a kimaradt menstruáció után van pár nappal.
2017. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már normalizálódott a helyzet!köszönöm :)
2017. nov. 2. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!