Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontos,28 napos cikluson van,...

Pontos,28 napos cikluson van, de most késik, teszt negatív, utoljára 14 napja volt. Késés 2 nap. Nincs se pms tünet se betegség tünet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tök tanácstalan vagyok, megszakítós védekezés bejött nekünk mindig. Nemsokára 28 naponta, vásárnaponkent jön.

Ciklus 27 napján jelentkezett piros vér, aztán 1 napig semmi. Aztán barnás váladék, kevés, megint semmi. Csináltam tesztet, negatív lett (az utolsó együttlét pont 14 napja volt, a ciklus 16 napjan, én akkor már termékeny vagyok)

Nem akar megjönni és nem érzem úgy hogy lesz is valami.

Nincs folyasom, nincs betegségem.

Meg csak PMS tünetek sincsenek.

Kíváncsisagbol hőmérséklet mertem, meglepő, de akár 37-37,5 is van este, reggel 37...

(36.5 a rendszeres testhőm)


Lehetséges, h korán teszteltem?

Lehetséges, h úgy van bajom, hogy nincs tünet?

Lehetséges, h szénhidrát szegény diéta miatt lett hormonális problémám? (1 hét alatt 1 kilót fogytam, 10 kiló felesleg van rajtam)


2017. júl. 4. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésben volt egy szó, ami eltűnt.... (A s.e.ksz. szó. Úgy értelmesebb azért :) szóval a párommal 14 nappal ezelőtt voltunk együtt, vagyis ha akkor mondjuk mégis történt fogantatás, 13-14. napos lennék...
2017. júl. 4. 22:59
 2/4 anonim ***** válasza:

A megszakításos együttlét te is tudod hogy nem védekezés,az előváladékban lehet sperma ami simán feljuthatott.

Továbbá pont a termékeny időszakodban voltatok együtt. 2 nap késés még nem a világ,lehet megfog jönni rendesen,de ha továbbra sem jön meg,akkor csinálj még tesztet.Lehetséges egyébként igen hogy úgy vagy terhes hogy semmi bajod nincs,vannak olyan nők akik csak a kimaradt menzeszből veszik észre hogy valami (nem) jó dolog történhetett.A hőd is pont elég magas egy terhességhez.Általában 37C a nők testhőmérséklete. A du.i,esti hő nem mérvadó,a reggeli hő a fontos rögtön ébredés után azonnal mérve.

2017. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű,hogy nem vagy terhes.Mivel pecsételgetsz úgy gondolom a diéta zavart be.Ha nem akarsz gyereket védekezz. Ja és nincs olyan szó,hogy s.e.ksz azt úgy írjuk szex.
2017. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, közben megérkezett ... :) tényleg lehet, hogy a diéta zavart be.

tudom, hogy a megszakításos nem 100%, de a tablettától depressziós leszek, a hüvelyi fogamzásgátló módszerektől meg már van egy csodálatos kisfiam :) (pharmatex... lehet, már ki is vonták a forgalomból) :)

szóval nekem a megszakításos módszer többet bizonyított a 21 év nemi életet figyelembe véve :)

de biztosan nem mindenki van ezzel így, meg férfitól is függ, szerintem.


ja, úgy tettem a szövegbe, hogy szex, azért nem írtam csak ilyen furán ki még egyszer, mert azt hittem, autó-szürő van az oldalon :)


köszi még egyszer a hozzászólásokat :)


ui. azért jó volt eljátszani a gondolattal, hogy lesz még egy gyerekem véletlen, mert szeretnék, csak most nem lehet, mások az életcélok - egy darabig :)

szóval rossz lett volna az időzítés csak....

2017. júl. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!