Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? Okozhat-e...

Lehetek-e terhes? Okozhat-e problémát a petefészek cisztám? Műtessem meg magam?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerda óta élesen szurkált az alhasam bal oldala (illetve haspuffadás is minden napos volt) és ezért elmentem a nőgyógyászomhoz, aki talált nálam egy bal oldali 5x8 centis petefészek cisztát. Eddig soha nem volt ilyen problémám...csak most. Véletlen egybeesés, hogy pont akkor, amikor először próbálkoztunk a babával? Múlt hét szerda ráadásul a legtermékenyebb napom is volt, tehát a ciklus közepe fele voltam. Lehetek emellett terhes? 2 hét múlva mennem kell ultrahangra és valószínűleg műteni kell, ha nem csökkent a ciszta mérete vagy ha továbbra is panaszaim vannak. Nem tudom, hogy merjek-e majd belemenni a műtétbe, így, hogy babás is lehetek? Járt már valaki hasonló cipőben? 3 napja a mellem is nagyon érzékeny, ami szokatlan, mert csak közvetlen a havi előtt szokott (ami nov. 2-án várható).

#petefészekciszta #terhes. menstruáció
2017. okt. 26. 16:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
Majd ird meg mi tortent
2017. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Miujság veked?
2017. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A héten mentem vissza a dokihoz és hála a jó Istennek eltűnt a cisztám, igaz egyszer nagyon szarul voltam, szédülve keltem fel majd leszakadt a derekam és hánytam....valószínűleg akkor pukkant ki... :) Jó egészséget mindenkinek és kellemes ünnepeket! :)
2017. dec. 18. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!