Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért élvez belém ha nem akar...

Miért élvez belém ha nem akar babát?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék már babát 4 éve együtt vagyunk.. Abbahagytam az antibébit ebben a hónapban, a párom azt mondja ő még most nem akar babát..de akkor miért élvez belém? Tudja hogy nem szedem a gyógyszert..

2017. okt. 27. 13:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért, mert tök hülye.
2017. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Hát ezt talán tőle kellene megkérdezned.

De miért hagytad abba a gyógyszert, ha még nem akartok gyereket?

2017. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Mert lesz.rja, hogy mi lesz... Max azt mondja ne tartsd meg, mert ő mondta, h nem akar! Ilyenkor könnyebb nekik nem kihúzni, milyen jó is az.... Bocsi, ha nyers voltam, ez volt az első gondolatom, mivel hallottam már ilyet... :/
2017. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Mert nagy ívből tesz rá. Ha bekapod a legyet, ő nyugodtan leléphet, a te problémád lesz.
2017. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Orvos javaslatára kell tartanom fél év szünetet
2017. okt. 27. 14:04
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Mert gond nélkül leléphet ha felcsinál azzal, hogy jajj, hát én nem vagyok készen rá
2017. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom néha azt mondja igen máskor hogy nem.. De azt mondta ha terhes lennék örülne neki de még nem akarja...férfiak...
2017. okt. 27. 14:05
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem, normális féefi nem ilyen. Csak a rosszabb fajta.
2017. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

helyedben huzatnék vele gumit, mert aztán nehogy az legyen, hogy "jaj én nem is akartam, vetesd el vagy elhagylak"

ha egyedül is fel tudod nevelni, akkor hagyd. de ilyen apa?!

2017. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Felelőtlen marha, azért.

Úgy van vele, hogy a pozitív teszttel még nem dőlt el semmi, legfeljebb kikapartatod. Elvégre ő megmondta, hogy nem akar gyereket.


Egyébként akkor is teherbe eshetsz, ha kiveszi. Inkább húzzon gumit! Az a biztos!

(De fogadni mernék, hogy nem fog gumit húzni, inkább teherbe ver.)

2017. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!