Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért élvez belém ha nem akar...

Miért élvez belém ha nem akar babát?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék már babát 4 éve együtt vagyunk.. Abbahagytam az antibébit ebben a hónapban, a párom azt mondja ő még most nem akar babát..de akkor miért élvez belém? Tudja hogy nem szedem a gyógyszert..

2017. okt. 27. 13:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

Mint a sógornőm :/ becsúszott a baba, apuka nem igazán akarta, ő meg hát nem szedett gyógyszert, de sehogy nem védekeztek.

Most megy tönkre kb. a szemünk láttára a kapcsolatuk. Anyukának csak a baba így a baba úgy a lényeg, az apuka meg ezt nem bírja, neki ez így sok. Húzhattak volna ők is gumit, de szerintem az asszonyka nem volt vele túl őszinte a tablettával kapcsolatban.


Hát remélem a gyerek születéséig együtt lesznek... Vigyázz azért.

2017. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%

Mind a ketten egyszerűek vagytok, mint a pont.

A párod lusta védekezni, mert végülis a te bajod lesz, te meg " baböcát" akarsz, mert gondolom vmelyik barinődnek is van, és a babák azok olyan cukik.

Ez nem családtervezés, ez szimplán felelőtlenség.

Az eredeti kérdésre összefoglalva a válasz az, hogy mert lexarja mi lesz.

2017. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az is benne lehet, hogy nem mondja ki, hogy jajj én is szeretnék babát, mert talán egy picit bizonytalan, de ha tudja, hogy nem szeded, és mégse védekezik, akkor nagy valószínűséggel nem lenne ellenére a baba, de nem akar konkrétan "próbálkozni". Van, akit ez frusztrál. De mindenképp puhatold ki, mit gondol!
2017. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%

De naív vagy utolsó! A legtóbb férfi gumi nélkül szeretne dugni.

Ezt határozottan meg is mondják a nőknek. A nők egy része ilyenkór sóhajt, és szétteszi a lábát, nehogy a hapi elhagyja.

Mi többiek, pedig megmondjuk, hogy akkor lesz szex, ha gumit húz.

És láss csodát nem hagytak el....

2017. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%
Utolso elotti ez azert tenyleg egy eleg naiv hozza allas. Kijelentette a faszi higy nem akar gyereket. Akkor nem akar. Ennyi pont. Siman elfelejtette azerintem antabot megszokaabol, es illenek figyelmeztetni. Azert irom ezt, mert mi is ugyanigy voltunk parommal. Abba hagytam a bogyot. Egyszer majdnem elfelejtette raszoltam. Kesz. Elfelektik. Nem ok szedik. Nem erdekli oket. Aztan mikor azt mondta oke. Johet a baba, nem cesekeztunk. Ennyi
2017. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%
*vedekeztunk
2017. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
62%
23-as vagyok, lehet naív vagyok, de soha egyetlen párom nem akart felelőtlenül szeretkezni velem, és persze én is csak akkor szexeltem gumi nélkül, mikor elvett a férjem, és babát terveztünk. És csak akkor voltunk "felelőtlenek" mikor nem lett volna gond egy baba. Egy bizonyos intelligencia felett az ember csak akkor szexel védekezés nélkül mikor nem fél a következményektől. Én feltételeztem a kérdezőről, hogy nem felelőtlen tini, mert mint írta sok éves kapcsolat és ő is szeretne már babát.
2017. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
56%

A mai modern fogamzásgátlók mellett nem kell szünetet tartani. Sőt! Elég nagy baj, ha ilyen idejétmúlt elveket vall a dokid,keress másikat!

(Nyilván ez nem vonatkozik arra az esetre, ha valami gond van, de akkor nem szünetet javasolnak, hanem abbahagyatják a tablettát és kivizsgálásra küldenek!)

2017. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%
Na latod 23as nem jol ertelmezted a dolgot. Nem a kerdeho IS, hanem csak a kerdezo szeretne gyereket. A parka csak ugy szexelget vedekezes nelkul, de nem akar babat.
2017. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
61%
A többieknek igaza van, te fogod inni a levét ha teherbe essel, megtartod és nevelheted egyedül, vagy elvetetheted, bár nekem nem volt de tuti nem jó buli ,ne adj isten a szervezeted még tárolja a fogamzásgátló hatását és beteg lesz??? Bár ilyen balfékkel együtt se szabadna lenni, hány éves 15? ...
2017. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!