Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon élvezi magát a...

Aki nagyon élvezi magát a várandósságot, annyira, hogy akár emiatt még egy újabb babát is bevállalna, az mesélje már el nekem légyszi, hogy mit élvez benne annyira?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyet itt gyakorin, hogy valaki azért, hogy még egyszer átélhesse a várandósságot, akár még egy gyereket is bevállalna, és nagyon érdekelne, hogy akik ennyire élvezik ezt az időszakot, azok pontosan mit élveznek benne annyira:)


Összetehetem a két kezem a teljesen normális várandósságom miatt, amivel minden rendben halad, és amit terveztünk. Már nagyon vártam, hogy gyereket vállaljunk, és nagyon örülök neki, hogy itt van, és várom, hogy majd a maga idejében megszülessen. De mi az, amit annyira nagyon lehet élvezni ebben a 9 hónapban?


Értem, hogy nem rózsaszín köd a babavállalás, mint ahogy sokan képzelik, meg nincsenek iylen hatalmas elvárásaim magammal szemben sem, hogy hú de kellene ezt élveznem. Tényleg azt szeretném megtudni, hogy aki ennyire élvezi ezt az állapotot, az pontosan mit érez.



2015. dec. 8. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az a rózsaszín ködös alkat, de egyszerűen szerettem várandósnak lenni. Nem tudok ilyen konkrét romantikus dolgokat megfogalmazni. Jó volt a várakozás, izgalom, nem voltak hála Istennek különösebb nehézségek. Persze az elején voltak rosszullétek, a végén pedig alig vonszoltam magam, stb., szóval nem mondom, hogy nem voltak kellemetlenségek, de összességében egy pozitív szakasza volt az életemnek/életünknek. Mindenféle rózsaszín köd nélkül is ez a tapasztalatom.
2015. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyetlen dolgot élvezek a terhességemben, de azt nagyon: a magzatmozgást. Jó érezni, most már látványos is. Nagyon szeretem :-)


Nem fogok emiatt még egy gyereket vállalni, de sajnálom, hogy nem élhetem át többször (ha marad a terv és nem lesz több gyerekünk).

2015. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jot mosolyogtam :)

En teljesen mas ember vtam mikor teherbeestem. A madarak szebben csiripeltek,az egen szebbek vtak a felhok :) DE! Az elejet es a veget megszenvedtem. Az elejen hanytam,mkivel feszult vtam,a vegen meg nem birtam menni a csipom ugy benyilalt minden lepesnel.


Megis,atelnem ujra :) De nem a varandossag miatt,hanem mert szeretnenk meg 1 babat. Osszesitve nem volt rossz terhessegem,elveztem a kozepet. Azt tenyleg!


Mostmar nehezebb lenne,hogy van mar egy gyermekunk!

2015. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem volt rózsaszín köd, de én is szerettem. Szerettem az izgalmát, szerettem, hogy a gyermekem ott fejlődik bennem, hogy mozog, illetve úgy összességében. Biztos a hormonok miatt is. Pedig nálunk is volt egy kis ijedtség, de szerencsére minden rendben volt. De csak azért nem vállalnék még egy gyermeket, hisz annál sokkal nagyobb felelősség az.
2015. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én élveztem.. Az egyik fele enek az az öröm amit a baba érkezése miatt éreztem.Mai napig mindennek örülök vele kapcsolatban,(Jé te fel tudsz mászni az asztalra, jé kimondta hogy anya v apa...Minden csinytevése is öröm az álarcom mögött hisz van amit azért nem kéne,igy muszaly ugy csinalni mintha butaságot csinalt )

Nagyon orültem hogy,szép ahajam a bőrőm, jo a hangulatom nem menstrualok,.Tény hogy csak egyszer voltam rosszul egész várandoság alatt. Ha végighánytam volna tuti nem igy érezném de ram mashogy hatottak a hormonok. Kiegyensulyozott mindig jokedvu voltam. Tetszett hogy nagyobb a cicim. És a növekvő pocakot nem kell takargatnom mert nem hizas miatt van. Tény hogy minimumot hiztam,majd szulés utan 3kg marad csak fent.

És nem mellesleg, de nekem nagyon jolesett ahogy az emberek bantak velem a család barátok még vadidegenwk is. Soha annyi kedvességet vagy mosolyt nem kaptam addig,amit azota is kapok csak mostmar a cuki csomag miatt a bevásárlo kocsiban ulve vagy kezemet fogva sétalva melettem. Büszke voltam és vagyok. Talan mondhatjuk ugy hogy eddig az életem szinte értelmetlen volt hiaba értem el barmit minden eltorpul a gyerkoc mellett. És az hogy a szivem alatt hordtam ki ezt a kis gyönyörü huncut emberkét ettöl hatalmasat nött az önbizalmam. Pedig jo életem volt elotte is nem panaszkodhatok... De miota velunk van...... :D kicsit nyálasan hangozhat soha nem beszéltem igy,de mashogy nem birom leirni amit terhesen érzek...És igen most is az vagyok megint a hormonok rozsaszin ködje mogul beszélek :)

Mindketto tervezett baba.

2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hogy azért nem bolt teljesen felhotlen az én terhességem sem. Végig ott volt bennem a félsz hogy elveszitem,mert egyet mar elveszitettunk.Aztan a végén csaszarral született leesett a szivhang,tulhordás volt ráadasul,nem ment a szoptatas,hiaba eroltettem 5honapig csak...volt még sok minden de ezek ellenére is imádtam/om minden percét...

5ös

2015. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

En imadtam terhesnek lenni, ahogy megszultem ra 2 hetre mar el is kezdtem irigykedni a pocakosokra, hogy de jo nekik... :)

Nekem konnyu terhessegem volt, 40. heten meg siman felszaladtam a 7. emeletre, mondjuk en alapbol nagyon sportos vagyok.

Ezenkivul elveztem, hogy mindenki kituntetett figyelemmel illet emiatt, atadjak a helyet stb.

Akkor ott volt meg az ujdonsag orome, a varakozas izgalma.

Szerettem a pocakomat is, jol ereztem magam a boromben, sokkal csinosabbnak es noiesebbnek ereztem magam mint elotte.

Csak hogy nehany peldat emlitsek :)

Utban van a masodik, mar nem erzek hasonlokepp... :)

2015. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7es hanyadik hétben jársz? elejétol nem érzed ugyanigy? Gyanitom h(nagyobb lesz a pocakom illetve jonnek a sűrübb vizsgalatok akkor én sem fogok mar ennyire lekesedni foleg hogy fárasztobb lesz joval egy izgőmozgo melett terhesnek lenni mint mikor az elsőt vártuk.Tény hogy egyenlore gyorsabban telnek a napok és nincs idom (csak mikor alszik) a tesora gondolni.

Még nagyon az elején vagyok a 6.hétben.

Kérdezo bocsi az offért...

5ös.

2015. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En 10 hetes vagyok, de a fentebb felsorolt elonyok kozul mar csak a varakozas orome van meg :)
2015. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek terhesnek lenni, még a vizsgálatokat is nagyon várom(a vérvételt is). Sokkal kedvesebbek velem az emberek és csinosnak találom a kis édes pocakom is. Imádom hogy kislány lesz, és hogy élénk baba, gyakran mocorog, rugizik. Nagyon jó ezt érezni! Nagyon kíváncsi vagyok hogy fog kinézni, januárban megyünk babamozizni! Na meg nem utolsó sorban jó érzés, hogy boldoggá tettem anyuékat is! :) Igaz én nem azért fogok vállalni még egy gyereket, mert élveztem terhesnek lenni, hanem ha úgy érzem elbánok 2 gyerekkel is! :)
2015. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!