Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg, lehet hogy...

Nem jött meg, lehet hogy mégsem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hét hónap felesleges próbálkozás után elmaradt a menzeszem. Apró szúrkálást érzek már a kimaradt menzeszem első napjától. A 31. ciklusnapon csináltam tesztet( vagyis ma) de negatív lett. Eddig 27 napos ciklusaim voltak. Van remény vagy igaz a teszt? Mi lehet az oka a menzesz kimaradásnak, akkor? Segítsetek légyszi! :( Volt már két hónapja hogy csak pecsételtem három napig akkor is reménykedtem, de valószínűleg nem volt peteérésem. Eddig mindig rendesen megjött nyálkahártya levált, amióta próbálkozunk mintha minden felborult volna. Szeretnénk nagyon babát de ez a negatív teszt most minden reményem elvette. Volt valaki hasonló helyzetben? Jelezhet babát az elmaradt menzesz? És miért érzek apró szúrkálást a hasamban? Köszönöm a válaszokat. :)

2017. okt. 28. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, terhes vagy-e, de 7 hónap az semmi, ne görcsölj rá! Illetve ne mondd, hogy felesleges a próbálkozás. Sosem felesleges. A férjeddel vagy, babát akartok, akkor gondolom rendben van a kapcsolatotok, szeretitek egymást. Sosem lehet felesleges a szeretkezés.


Mi 6 évet vártunk a kislányunkra, de abszolút nem bánom. Persze, közben én sem örömködtem, sokszor kétségbeestem és voltak nehezebb időszakok. De mindig ott volt mellette a tudat, hogy a legcsodásabb férfi mellett vagyok és együtt megyünk át ezen is, és előbb-utóbb biztosan sikerülni fog, mert nincs olyan, hogy nem sikerül. És tényleg, amikor már nem is gondoltam rá, a második kimaradt hónapban teszteltem, mert volt még otthon egy tök régi, lejárt teszt. Köpni-nyelni nem tudtam, már dobtam volna ki rutinszerűen a tesztet, hogy úgyis negatív, amikor ránéztem és ott virított a két csík. :) Szóval tudom, hogy nehéz, de ne görcsölj rá, ne érezd feleslegesnek a múló hónapokat, csak örüljetek egymásnak és várjátok a csodát! Jönni fog! :)

2017. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igyekszem nem görcsölni. Előző hónapban meg is lettem nyugtatja férjem által, hogy nincs hova sietni. Csak élvezzük az együttlétet és örülünk szerelmünk gyümölcsének ha itt az ideje. És eddig azt is hittem hogy nem idegeskedek ezen. Ezért örültem hogy nem jött meg, de már nem tudom akkor. Nem gondolok ra, csak élvezem az életet, ha valami történt úgy is észre fogom venni. :)
2017. okt. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!