Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismerem a testem nem leszek...

Ismerem a testem nem leszek terhes, vagy mégsem lehetek biztos?

Figyelt kérdés

Ciklusaim 29-32 naposak.A 19 napon a barátom belém ment el.Pont olyan pózban voltunk amiben nagyon közel volt a méhnyakhoz.Ugy olvastam ezt azok a párok csinálják akik könnyebben akarnak teherbe esni.

Szóval én hanyatt feküdtema lábaim a báron nyakában voltak.

Utána negyed óráig csak feküdtem az aktus után majd később lefürödtem.


Korábban 3 expárom is védekezés nélkül élvezett el velem.Ez ősszesen 4 különböző alkalom volt.

Egyik exem nagy kokszos drogos volt..a másik kettőről viszont nem tudok ilyet....egyszer mikor nem védekeztünk exemmel akkor nagyon sokat késett és erősen volt meg.Kb 5 perc után a tampon is átázott.

Viszont korábban még 16 évesen amikor még szűz voltam akkor azért késett mert cisztám volt amire norcolutot kellett szednem hogy meghozza a vérzést..

Emiatt bátorkodtam hogy a mostani jelenlegi párommal ne védekezzűnk mert eddig se estem szerintem teherbe.De neki azt mondtam gyogyszert is szedek ami nem igaz .Csupán ismerem a testem már 19 éves létemre és az is igaz hogy 19 ciklusnap már így se úgy se jelenthetne problémát.

De barátom a szex után szt mondta hogy ha terhes leszek legalább az övé leszek.Persze nem akar még apa lenni.Gáz volt neki hazudni.De nem akartam megszakítani hisz annyira élvezte..ezért mondtam hogy szedem meg ha egy kicsi esély van rá hogy baba legyen miért fosztanám meg az örömtől hogy belém menjen el.Korábban kokszolt ő is..Vagyis most fejezte be a kúrát...

De azért mert most novemberbe összeköltözünk és ez egy friss kapcsolat az első szexxel nem kéne a murphy törvénynek műkődnie hogy pont most esek meg..hisz annyira biztos vagyok magamban és a barátomnak is ezt mondtam mert ismetem a testem hogy el se tudnám képzelni hogy baba foganjon meg bennem..


2017. okt. 23. 08:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Az aktus előtti két napon a 17-18 napon olyan erős mensi jellegű görcseim voltak. 18 napon este egy kicsit betette de nem történt meg.És a 19 napon reggel szexeltünk.Ekkor viszont igen.
2017. okt. 23. 08:33
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Egy ismerősöm is biztos volt benne, hogy ismeri a testét, és ciszta miatt nem is lehetett volna gyereke az orvosai szerint... most volt 2 éves a kisfia. Ha nem akarsz gyereket, VÉDEKEZZ!!!
2017. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%
Már múltkor is kiírtad ezt a kérdést, hányszor szeretnéd még? Amúgy egy nő bármikor megfoganhat, extra peteérésekkel, ennyi.
2017. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Még hány kérdést írsz ki?
2017. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi a jo feneert kerdezed meg ketnaponta ??
2017. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes, mêg az időzítés is jó volt. De 19 éves létedre nem sok eszed van, ha ezzel nem vagy tisztába.
2017. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a testedet egy frászt! Mellé sík hülye is vagy. 19. ciklusnap pont a nagyon termékeny napok közé tartozik ilyen ciklushosszal. Átlag luteális 13-15, ~32 nap - 13-15= 17-19. ciklusnapra esik a feltételezett ovuláció.

A petefészekszurka is arra utal.


És már tényleg kiírtad.

Gerinctelen hazudozó vagy. A párod pedig nagy ökör, hogy gumi nélkül telibe ver, amikor még nem is ismer.

2017. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Elkéne olvasni a válaszokat! Akkor nem lenne kint már 4 kérdésed..
2017. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ismered a tested, hogy itt rugózol minden nap, hogy lehetsz-e terhes. Ha biztos lennél magadban, nem kérdeznél. Erről ennyit.


Az a legnagyobb baj, hogy te az az ostoba picha vagy, akinek az árt a legtöbbet, ha most ezt megússza, és nem esik teherbe. Innentől szent meggyőződésed lesz, te tudod jobban. Ennek jegyében kefélsz védekezés nélkül (és ész nélkül).

Aztán majd jön a meglepetés, ha egyszer teherben maradsz. Aztán az újabb nagy meglepetés, mikor a pasid annyira mégse örül, hogy átverted. Te meg egyedül maradsz terhesen.


Kérdés: együtt laktok. Szerinted mikor fogja észrevenni, hogy nem szedsz semmit? Főleg, hogy már gyanakodik.

2017. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen pasikkal dugsz gumi nelkul akkor ne csak a terhessegtől tarts hanem a bajoktól is.. ( aids, hpv, hiv , szifilisz stb)
2017. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!