Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt peteérés és mégsem...

Ha volt peteérés és mégsem jött meg de terhes tünetem sincs az mit jelent?

Figyelt kérdés

Február 4 és 10-én azaz a 14. és 20. ciklusnapomon volt peteérésem legalábbis a nyákom ami nyúlós, tojcsis volt ezt jelezte. Inofolicot iszok, örültem is, h ilyen egyértelműen jelez h ovu van, hisz eddig mostanában nem volt ilyen egyértelmű jele. Ma vagyok a 39. ciklusnapon, nem teszteltem még, egyszerűen rossz látni ha negatív a teszt, május óta próbálkozunk...

Volt már ilyen valakinek, h a peteérés után 14 nappal nem jött meg?



2017. márc. 1. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, amikor kesett.
2017. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Például jelentheti azt, hogy sikerült:-)! Terhességi tüneteket ne várd még ilyenkor!
2017. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem tesztelek még várok!

Nekem késős amúgy csak úgy tudtam, első fázis lehet hosszabb, ovu utáni fázis a fix, 14 nap nem!?

2017. márc. 1. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ovus nyák nem bizonyítja, hogy sikerült az ovuláció, az nagyon kevés ahhoz, hogy erre támaszkodva kijelentsd, hogy x. napon volt repedésed. Ha a peteérés után 14 napon túl nem jön meg, az két okból lehet, vagy terhes vagy, vagy nem volt, vagy nem akkor volt az ovulációd, amikor gondolod.
2017. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel, 43. ciklusnapon X-epillel pozit teszteltem! :D Nem fogtam még fel!!! Egyszerűen jött egy ihlet, ja és voltak jelek! Tegnap láttam egy HCG rendszámos autót és azt álmodtam, h pozit tesztelek! xD Tünetek igazából nem annyira észrevehetőek eddig: többet kell pisilnem, valamelyik este alig tudtam a nevetést abbahagyni, ha ezek tünetnek számítanak akkor ennyi egyelőre. Másik tesztem nincs, holnap azért veszek, aztán irány a nődoki, de elvileg mivel január 22-én jött meg legutóbb, így 6 hetes vagyok?! És remélem jó a teszt, nagyon erős pozi lett egyből! :)
2017. márc. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!