Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez, terhesség vagy...

Mi lehet ez, terhesség vagy hormon betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 9 nap van még a mensiig de tegnap kezdődött rózsaszínes barnás folyás, csak pisilisnél látom a papíron,bugyin nincs semmi. Délutánonként puffadok és pár napig érzékeny volt a mellem de az elmúlt.A férjemmel megszakítással védekezünk, mert van már egy 3 éves kislányunk és nem terveztünk tesót egyenlőre. Bár nem bánnám ha most babát várnék. Más tünetem nincs de érzem hogy valami van, mert nekem sosem voltak ilyen problémáim. Lányomnál is csak úgy vettem észre hogy terhes vagyok hogy késett pár napot, teszteltem és pozitív lett. A beágyazódás lehet ez esetleg vagy más?? Segítsetek akinek van ilyesmi tapasztalata. Orvoshoz csak kedden tudok menni. Köszi előre is.
2017. okt. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Terhességi tesztet kellene venni.
2017. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább peteérésed volt a napokban... Ha nem jön. Meg akkor tesztelj..előbb feleslegesen idegesíted magad
2017. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lenne még túl korai a teszt? Szerintem ha az is lennék akkor sem mutatná ki. 2 hete rendesen menstruáltam,naptár szerint 5 napja volt ovum. Szerintem inkább valami más lehet mint baba, vagy nem?
2017. okt. 28. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja,de.Akkor még korai lenne,viszont akkor még a terhességi tüneteket sem érezhetnéd.

Akkor tényleg más lehet mögötte.Ha már csak 9 nap van a mensiig,akkor ma már nem igazán lehetne peteérésed sem,szerintem.

2017. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm nektek a válaszokat :)
2017. okt. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!