Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

szoval..en therbe estem es abortuszra kelett mennem mert nem tudtam volna a babanak meg adni azt amit kelett volna mert nagyon szegeny vagyok egy gyerekhez... a vetetes 06.07en tortent es Teherbe szeretnek esni.. uj parom van es meg van minden csak baba kell mert faj ami volt a masikkal..

kerdesem az lenne.. h minnel elobb terhes szeretnek lenni mot jun 21.volt a /mens/ valaki tudna pontos napot mikor ovulalok? 2. kerdesem h lehet 06/7.en vetettem es 1 honapra ra lehet gyerekem?

tudom csunya dolog volt de szeretnek gyereket.. es a korhazba azt mondtak klamedias vagyok az mit jelent?



2017. júl. 29. 02:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj gyereket.

Jó gyorsan váltottál partnert is.

Ha esetleg lesz tőle gyereked és elhagy,a gyerekedet hova fogod tenni?

Egyébként is elég korai lenne még teherbe esni.

2017. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy új gyerek nem oldja meg az abortusz utáni lelki gondjaid. Egyébként is, műtét után 6 hétig tilos a szex!
2017. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves Vagy?
2017. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Klamidia Egy nemiuton terjedő nemibetegség
2017. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uramjoatyam....... Es ha jovo heten maaik palid lesz akkor majd tole akarsz gyereket? Vagy... Igazabol tok mindegy kitol csak potold az elozot... Kezeltesd magad... Szanalmas.
2017. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!